2733
2734
عنوان

ماشالله یه ضد آفتاب میزنم مثل ماه میشم 🌝🌙

| مشاهده متن کامل بحث + 59853 بازدید | 453 پست
قیمت الانشو نمیدونم. یه کم سفید میکنه و شفاف.

اینه؟

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خود خودشه.

من پوستم خشکه،به نظرت برای من خوبه؟

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
فعلا که ازش راضی ام با اینکه یه کم پهنه

به دماغت ورزش بده  

زنجبیل و سرکه سیب و خمیر دندان رو قاطی کن هر شب یه ساعت بذار بمونه رو دماغت خیلی کوچیکش میکنه مثل عمل نیس ولی تاثیر داره 

کاربری من و دخترخالم 😒
2740
منم خشکم.  ولی اینو که میزنم تو عکس صورتم برق میزنه بعضی وقتا.

مرسی عزیزم

2706