2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راس میگن عکست رودیدم☺☺☺☺☺

چند میخورد بهم😂😂😂

شوخی کردم توموزو نگفتن

ولی چون موهام رنگ نمیکنم فکر میکنن مجردم

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
منو گفتن دو سالته😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بمن گفتن که شبیه جنین میمونی😎😂😂😂😅😅😅

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
گذاشتم

وای خدا چقد نازی مطمعنی42سالته ؟دوسالت نیس؟

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
2738
گذاشتم

چقده خوشگلی😍😍😍😍😘😘😘😘

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
اخه چطوری بمنم گید32 سالمه اما سنم خیلی دیده میشه

ابروهاتو نازک نکن بذار پر ‌و دخترونه باشه 

خط خنده سن رو  جا افتاده نشون میده سعی کن برطرفش کنی 

تیپ و استایل هم مهمه خیلی خانومانه نباشه بیشتر اسپرت 

آرایش غلیظ سنو بالا میبره 

مش و بلوند کردن مو هم از مد افتاده هم سنو زیاد نشون میده. به جاش آمبره دخترونه قهوه ای خوبه 

ظرافت و نرمی دست هم مهمه 

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
چند میخورد بهم😂😂😂 شوخی کردم توموزو نگفتن ولی چون موهام رنگ نمیکنم فکر میکنن مجردم

والا نصف صورتت رو دیدم بهت میخوره۲۱/۲۲باشی.حالا خودت بگو چن سالته؟

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔
چقده خوشگلی😍😍😍😍😘😘😘😘

فدات عزیزم چشات خوشگل میبینه😘😘😘

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2706