2737
2734

خوبه. سنت کمتر میرنه

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خوبه برای خانوم ها  

من سی سالم شد میگن بهت میخوره ۲۴ ۲۵ باشی 

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑

من قبل زایمانم بیبی فیس بودم ولی الان زیر فشار بودم از بی بی فیسم کم شده ولی بازم همه میگن بی بی فیسم😁

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
2738

خوبه چرا بد باشه من هروقت اینجا عکس گذاشتم نهایتش گفتن ۲۲ سالته در صورتی که ۴۱ سالمه 😊

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘

من خودم بیبی فیسم تو همین سایت عکس گذاشتم باورشون نمیشد که 17 سالم باشه با شناسامه ثابت کردم😆همه کاربرا میگن بهت میخوره 11 الی دوزاده سالت باشه 

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  
من قبل زایمانم بیبی فیس بودم ولی الان زیر فشار بودم از بی بی فیسم کم شده ولی بازم همه میگن بی بی فیس ...

دیگه ننه شدی پس میشی ننه فیس 😂😂😉

یه دخمل باهوش🙄😘😍💋💄💅👗👠👒👜

الان همه با عمل جراحی و پروتزو این چیزا به صورتشون زاویه میدن و خودشونو بیبی فیس میکنن..ولی اگ خدادادی بیبی فیس باشیو نیاز ب عملی نداشته باشی ک عالیه

نانای اصغرو صغری         نانای اکبرو کبری 💃💃خوشگل خوشگلااااا منممممممممممممم    یه روز یه مرده میخوره به نرده میشینه میخنده هاااار هاااار هااار بی مزم خودتی    لاهناتیای باکالاس با پرستیژ نکشینمون با این چسو بازیاتون کاثافتا     برای عاقبت بخیریم صلوات بفرس دوست عزیز💕
2706