2737
2739
آخه زشته

این چه حرفیه

بدنمون رو باید بپذیریم خلقت خداست دیگه

انفاقا لابیا نقش زیادی توی لذت جنسی داره چون شامل اعصاب فراوانه

با همین عمل ممکنه اعصاب از بین برن و مشکلاتی ایجاد بشه

دکترم که تضمین نمیده مثل سایر عملای زیبایی

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ایمان دارم، امسال خدای مهربون جای فرشته رفتمو پر میکنه. خدایا وعده تو حقه، باور دارم قلب شکسته منو شاد میکنی. برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرست دوست من، 💜لایک کن منم برات صلوات بفرستم💜 بهمن ماه به فضل خدا باردار میشم ان شاءالله. دامن همه منتظرا سبز💚خدایا شکرت که هوامونو داری، مراقب همه چی زندگیم باش♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این چه حرفیه بدنمون رو باید بپذیریم خلقت خداست دیگه انفاقا لابیا نقش زیادی توی لذت جنسی داره چون ش ...

لابیا هیج عصبی نداره عزیز اون کلیتوریس خانوماس ک حس داره ک اونم برابعضیا پوست اضافه داره و دکتر اون چینهارو برمیداره

2740
درد داشتی؟ لیزر کردی یا جراحی 

لیزر درد ک دروغه بگم ن ولی قابل تحمل

امپولا ک برابی حسی میزنن درد دارن بعدش ولی دردی نداشتم سوزش موقع ادرار اصلا نداشتم ولی ورم داشتم واستراحت کردم چندروز

لابیا هیج عصبی نداره عزیز اون کلیتوریس خانوماس ک حس داره ک اونم برابعضیا پوست اضافه داره و دکتر اون ...

عزیزم منم قبلا یه مقاله خوندم از خودم نگفتم

محاله نداشته باشه

یخ سرچ کنید گلم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ایمان دارم، امسال خدای مهربون جای فرشته رفتمو پر میکنه. خدایا وعده تو حقه، باور دارم قلب شکسته منو شاد میکنی. برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرست دوست من، 💜لایک کن منم برات صلوات بفرستم💜 بهمن ماه به فضل خدا باردار میشم ان شاءالله. دامن همه منتظرا سبز💚خدایا شکرت که هوامونو داری، مراقب همه چی زندگیم باش♥
عزیزم منم قبلا یه مقاله خوندم از خودم نگفتم محاله نداشته باشه یخ سرچ کنید گلم 

من هیچ تاثیری تورابطم نداشته عزیزم اگه داشت حس جنسیم باید کم میشد

اون درصورتیه ک دکتر کلیتوریس رو دس بزنه وناشی باشه

من هیچ تاثیری تورابطم نداشته عزیزم اگه داشت حس جنسیم باید کم میشد اون درصورتیه ک دکتر کلیتوریس رو د ...

خداروشکر عزیزم

درسته شما مشکل پیدا نکردی اما کلا لین از عوارض احتمالیشه گلم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هیچ تاثیری تورابطم نداشته عزیزم اگه داشت حس جنسیم باید کم میشد اون درصورتیه ک دکتر کلیتوریس رو د ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706