2737
2734
عنوان

ی کامنت گزاشتم چ لایکی خورده😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😐پستای من بیشتره تو لایک خورده به این میگی زیاد؟😂😂😂😂😐😐(بعضیا عین کلاس اولیان) ای خدااا😐😐 ...

😁😁😁😁

نور ب قبر بروسلی بباره؛ مرحوم یه چیزی میدونست که چینی هارو چک و لقتی میکرد
مجبور بودی بخوریش ؟ مینداختیش سطل آشغال !  امضاتو میگم 😂

میخواستم حرف ک میزنم دهنم بوی گل رز بده😂😂😂😂😂

2731
ارررره خودمم لایکت کردم خیلی خندیدم😂😂😂😂

تا چند روز اعصابم داغون بود می گفتم دفعه آخرت باشه حرف میزی

میدونی از یکی از دوستان سوال پرسیده بودم هی اعلانها میومد میخواستم ببینم جوابم رو دادن یا نه بعد می دیدم این پست لایک شده

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
من یه بار کامنت گذاشتم 300 خورده ای لایک خورد البته الان نمیدونم کدوم کامنتم بود کلا به نظرم زیاد مس ...

میدونم رو اعصابه😂

این بود

من پر لایک ترین پستم این بوده، با ۶۰۰ تا لایک؛

یه روز داشتم از بیرون میومدم خونه، یه آقائی به فاصله ی چند ده متریم‌ داشت از جلوم راه میرفت،

یهو یه چیزی از جیبش افتاد پائین (کارت عابر بانکش بود)  اونم متوجه نشد که افتاده.

در یه جهش خیره کننده خودمو در کسری از ثانیه به اون شئ مورد نظر رسوندم.

فقط نمیدونم اون مرده چطور تونست باز همون فاصله رو حفظ کنه؟  

صداش زدم و اون بنده خدا هم هندزفری در گوش چیزی نمیشنید، صدامو بالاتر بردم، امّا کافی نبود.

۲ دسیبل دیگه بهش اضافه کردم ولی انگار تو یه دنیای دیگه بود😦😦

(اصلا تو خیابون جای آهنگ گوش دادنه؟)

دیگه به آخرین گزینه ای که تو چنته داشتم چنگ زدم.

خم شدم و یه سنگ کوچیک‌برداشتم؛

اولی رو پرتاب کردم ولی با فاصله ای معنا دار از کنارش رد شد.  دومی رو با تمرکز بیشتر پرتاب کردم ولی باز با هدفم فاصله داشتم، دیگه داشت قلق گیریش دستم میومد.

سومی رو برداشتم و این بار بزرگتر از قبلی، باز پرتاب کردم ولی مماس با گوش سمت چپش به بیرون از چارچوب بدنش افتاد.

دیگه چهارمی رو که بزرگتر از تمام سنگهای قبلی بود برداشتم‌ و به خودم‌ گفتم؛

« شادی » تو میتونی.

و نوک‌ مگسک رو گذاشتم زیر خال و پرتاب کردم و بالاخره به هدف برخورد کرد. 🙌🙌

اون بنده خدا هم فارغ از غوغای جهان و در عالم خودش یهو برگشت و هراسان منو که سنگ پنجم رو در دست داشتم دید.😲😲

اصلا نذاشت بهش بگم ماجرا رو.

(البته حقم داشت، با اون سنگهائی که دستم بود، رستم دستان هم قالب تهی میکرد)

دو پا داشت، دو تای دیگه هم قرض کرد و الفرار.

منم با سنگهای شیشم و هفتم (که هر کدوم به ترتیب شماره از قبلی بزرگتر بود) به دنبالش دوان دوان، برای رسیدن به هدفم.

ولی هیچوقت به هدفم نرسیدم و اون بنده خدا با خاطره ای وحشتناک برای همیشه اون محل رو ترک کرد و هیچگاه اونجا رؤیت نشد.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2740
تا چند روز اعصابم داغون بود می گفتم دفعه آخرت باشه حرف میزی میدونی از یکی از دوستان سوال پرسیده بود ...

اره گم میشه بینشون

چی بود

ضایع بازی تو عروسی و مراسم اینا بود من ضایع بازیم تو کنسرتو گذاشته بودم ۵۰۰ و خورده ای لایک خورد دیگه میخواستم تو امضام بنویسم شکر خوردم که دیگه از پربازدیدا رفت تو تاپیک جهیزیه هم گذاشتم اونجام داره سرویسم میکنه😩😩

خانم عزیزی که فک میکنی مریم مقدسی ولی رفتارت درحد یه خانم جلسه ایه خاله زنکه من هرکاری تو زندگیم کنم مطمئن باش منو تو قبر خودم میذارن پس سرت تو کار خودت باشه😊
من پر لایک ترین پستم این بوده، با ۶۰۰ تا لایک؛ یه روز داشتم از بیرون میومدم خونه، یه آقائی به ...

خیلی خوب بود😂

2706