2733
2734
عنوان

ی کامنت گزاشتم چ لایکی خورده😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 71 پست
شادی چقد خوب میتونی داستان و خاطره تعریف کنی خوشبحالت   شعراتم حرف ندارن😍❤

نظر لطفته گلم.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
ضایع بازی تو عروسی و مراسم اینا بود من ضایع بازیم تو کنسرتو گذاشته بودم ۵۰۰ و خورده ای لایک خورد دیگ ...

همون که از ته سالن وقتی همه ساکت بودن جیغ زدی صدای بوقلمون درآوردی؟   

آنچه دلم خواست نه آن شد...آنچه خدا خواست همان شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون که از ته سالن وقتی همه ساکت بودن جیغ زدی صدای بوقلمون درآوردی؟    

اوهوم😩😩

خانم عزیزی که فک میکنی مریم مقدسی ولی رفتارت درحد یه خانم جلسه ایه خاله زنکه من هرکاری تو زندگیم کنم مطمئن باش منو تو قبر خودم میذارن پس سرت تو کار خودت باشه😊
2731
بابا کنسرت فرزاد فرزین بود اولین بارم بود رفته بودم کنسرت جو گیر بودم بعد دیدم همه جیغ میزنن منو جو ...

فک کنم خودمم لایکت کردم باحال بود

نور ب قبر بروسلی بباره؛ مرحوم یه چیزی میدونست که چینی هارو چک و لقتی میکرد
500 تا لایک ت حلال ت خیلی خوب بود    

خدایی سرویس شدم با اعلانا😂😂😂دمتون گرم✋

خانم عزیزی که فک میکنی مریم مقدسی ولی رفتارت درحد یه خانم جلسه ایه خاله زنکه من هرکاری تو زندگیم کنم مطمئن باش منو تو قبر خودم میذارن پس سرت تو کار خودت باشه😊
اتفاقا منم توش این پستو گذاشتم و حدود ۵۵۰ تا لایک خورد؛👇 عروسی پسر خاله م بود؛ (و من در سن نوج ...

خیلی باحال بود😂😂😂😂

شادی ی شعر کوتاه در وصف لبریز شدن صبر  از ازار یار بسرای ک تو بیو تلگرام جاشه😂😂😂

نور ب قبر بروسلی بباره؛ مرحوم یه چیزی میدونست که چینی هارو چک و لقتی میکرد
2740
وووووواییییی😂😂😂😂😂من انققققققققققد با اون پست خندیدم که نگووووووووو😆😆😆😆😆😆

خداروشکر خندیدی من یاد قیافه ی خودم و فرزاد و فرزین و کل سالن میوفتم بیشتر گریم میگیره😂😂

من😄😄😄😄😄

فرزاد فرزین😲😲😲

سالن😵😵😵

بازم من😁😁😁

خداروشکر خندیدی من یاد قیافه ی خودم و فرزاد و فرزین و کل سالن میوفتم بیشتر گریم میگیره😂😂 من😄😄😄 ...

😆😆😆😆😆بدتر از صدای بوقلمون خفه شده ک نبود 😂😂😂😂🦃🦃🦃🦃🦃🦃🦃🦃

خیلی باحال بود😂😂😂😂 شادی ی شعر کوتاه در وصف لبریز شدن صبر  از ازار یار بسرای ک تو بیو تلگرا ...

بیمارم ، ای یارم
می دانم ،می بینی

می بینم ، میدانی
می ترسم ، می لرزم

از کارت، رفتارت
می دانم ، می بینی

و هر شب تا روزش

بیدارم! بیدارم!

من دردم بی ساحل 

تو رنجت بی حاصل 
ساحر شو ، جادو کن

درمان کن ، دارو کن
بیمارم ، بیمارم ، همسر جان !

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران