2733
2739
عنوان

میشه این خیانتو فراموش کرد 😔😔😔

678 بازدید | 65 پست

فک کنید تو دوران عقد شک میکنید بعد میفهمید قبل شما با ی نفر دوست بوده ک هنوزم ک باشما عقد کرده ادامه داره وقتی بهش میگید با گریه ازتون میخواد نرید سیمشو میشکنه میگه رابطش فقط در حد پیامک و یکی دوبار دیدن بوده 😔 از طرفی خواهرش میگه دوست من بوده ک باهم رفیق شدن😔 حالا شما مدام فک میکنید خواهرش حرفای اونو ب داداشه میگه😔 اصلا میتونید ببخشید وقتی بعدش هیچ خطایی نبینید؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

شرایط سختیه ...من اینقدر قوی نیستم ک بتونم بهش اعتماد کنم 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان

از كسي خيانت ببينم حالا پيامكي جنسي و...

ولش ميكنم در شان و شخصيتم نيست با همچين مردي زندگي كنم

شيرين عقل هم نيستم كه مجبووور باشم فراموش كنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

لعنتتتت به زنهای خونه خراب کن

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

من به شخصه خیانتو هیچ وقت هیچ وقتتتت نمیبخشم هرجور میخواد باشه

چون کسی که خیانت میکنه عاقبت کارشو میدونه  که چجوریه و طرف ولش میکنه اما بازم بی اعتنایی میکنه و کارشو ادامه میده

isn't it the point of life to seek what excites you? ..مگه این هدف زندگی نیست که دنبال چیزی باشی که تو رو هیجان زده میکنه؟(آنه شرلی)