2733
2734
عنوان

میشه این خیانتو فراموش کرد 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 65 پست
تو دوران عقد باشه نمیبخشم ولی حالا ک بخشیدی فراموش کن

سلام مینا 😔😔 نمیدونم من نبخشیدمش فک کردم زمان بگذره درست میشه اروم میشم اما نشدم فک کردم بچه بیاد یادم میره اما نرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو دوستی مچشو گرفتم هنوز دلم باهاش صاف نشده قطعا تو عقد و بعد ازدواج خیانت ببینم تا ابد فراموش نمیکنم و از دلم بیرون میره شوهرم

الان ۳ساله از اون داستان میگذره شوهرم بارها بهم گفته تو این ۳سال کاری نمونده ک نکرده باشم برای این ک فراموش کنی و اعتماد کنی 

قشنگ ب وضوح بهش فهموندم ۱درصد اعتماد ندارم و خیلی خودمو اذیت میکنه این موضوع

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد...

خیلی سخته واقعا صبر واقعی می خواد که خدا بهت بده

فقط عزیزم تا تو دوران ازدواج نرفتی تصمیمت بگیر مشاور برو با شوهرت حرف بزن چون همین خیانت کوچک تبدیل به خیانت بزرگ میشه بعدا تو زندگیت 

با خانواده مشورت کن ازشون کمک بخواه قبل رفتن به دوران ازدواج تصمیم نهایی بگیر

2728
سلام مینا 😔😔 نمیدونم من نبخشیدمش فک کردم زمان بگذره درست میشه اروم میشم اما نشدم فک کردم بچه بیاد ...

اگه خطایی ازش سر نزده دیگه اصلا نباید بعد این همه مدت بهش دیگه فکر کنی خودتو نابود میکنی

مینا قری هستم

منم همسرم همین چند وقت پیش ازم مخفی کاری بزرگی کرد خیانت نبود ولی تا حد اینکه میخواستم برم و طلاق بگیرم پیش رفتم که بازم موندم ولی دیگه بهش اعتماد ندارم مدام زندگیم تو شک هستش روز و شب ندارم همش فکر میکنم بازم داره کاری میکنه و ازم مخفی میکنه از اون موقع هم خودم عذاب میکشم هم اونو عذاب میدم😢😞 

من تو دوستی مچشو گرفتم هنوز دلم باهاش صاف نشده قطعا تو عقد و بعد ازدواج خیانت ببینم تا ابد فراموش نم ...

وای خیلی بده .احساس فوق العاده بدی داری انگار که ذره ذره داری پیر میشی

2738
اگه خطایی ازش سر نزده دیگه اصلا نباید بعد این همه مدت بهش دیگه فکر کنی خودتو نابود میکنی

ن خوب بوده ولی من اعتماد نمیکنم من انقد عاشقش بودم ولی دیگه اون حسو خیلی ساله ندارم هیچی

شوهرت الان خوبه؟هنوز متاسف بابت اون قضیه؟

اره هرجا بره هرکار کنه میگه یکی دوبار حرفش افتاده گفته جوونی کردم بد کردم میتونی ببخش فراموش کن اما گفتم ک فقط مرگ میتونه از یادم ببره

وای خیلی بده .احساس فوق العاده بدی داری انگار که ذره ذره داری پیر میشی

آره دائم فکرم درگیره مثلا اگر تیپ بزنه فکرم درگیره اگر تلفنش زنگ‌بخوره و جواب نده درگیر میشه فکرم و خیلی اذیت میشم 

خیلی خواستم اعتماد کنم اما نتونستم 

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد...