2733
2739

چن وقته میخای تموم کنی؟؟

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دانلود کن گوش بده از رو بخون

سر مبینهاش منو دعا کن خدا ناامیدم نکنه

وزنم در اول پاییز نود و هشت: ۸۵ کیلو 💖 وزن الانم: ۷۷کیلو 💛 وزنم در تحویل سال نود و نه: ۷۳ کیلو 💜 وزنم در تولد سی و پنج سالگیم: ۶۳ کیلو 💚
نمیدونم هرجور ک بیشتر نتیجه ببینم 

عزیزم خب روزی مثلن ۵ صفحه بخون اگ محدودیت زمان نداری

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
دانلود کن گوش بده از رو بخون سر مبینهاش منو دعا کن خدا ناامیدم نکنه

انشالله ک هیچکی ناامید نشه 

میگم برنامه هس ک خوب باشه من هرچیو دانلود کردم یا کیفیتش خوب نبود یا کمکم نکرده

2740
انشالله ک هیچکی ناامید نشه  میگم برنامه هس ک خوب باشه من هرچیو دانلود کردم یا کیفیتش خوب نبود ...

از بازار دان کن اکثرا خوبه کیفیتشون

وزنم در اول پاییز نود و هشت: ۸۵ کیلو 💖 وزن الانم: ۷۷کیلو 💛 وزنم در تحویل سال نود و نه: ۷۳ کیلو 💜 وزنم در تولد سی و پنج سالگیم: ۶۳ کیلو 💚