2737
2734

چن وقته میخای تموم کنی؟؟

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دانلود کن گوش بده از رو بخون

سر مبینهاش منو دعا کن خدا ناامیدم نکنه

وزنم در اول پاییز نود و هشت: ۸۵ کیلو 💖 وزن الانم: ۷۷کیلو 💛 وزنم در تحویل سال نود و نه: ۷۳ کیلو 💜 وزنم در تولد سی و پنج سالگیم: ۶۳ کیلو 💚
نمیدونم هرجور ک بیشتر نتیجه ببینم 

عزیزم خب روزی مثلن ۵ صفحه بخون اگ محدودیت زمان نداری

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
دانلود کن گوش بده از رو بخون سر مبینهاش منو دعا کن خدا ناامیدم نکنه

انشالله ک هیچکی ناامید نشه 

میگم برنامه هس ک خوب باشه من هرچیو دانلود کردم یا کیفیتش خوب نبود یا کمکم نکرده

2738
انشالله ک هیچکی ناامید نشه  میگم برنامه هس ک خوب باشه من هرچیو دانلود کردم یا کیفیتش خوب نبود ...

از بازار دان کن اکثرا خوبه کیفیتشون

وزنم در اول پاییز نود و هشت: ۸۵ کیلو 💖 وزن الانم: ۷۷کیلو 💛 وزنم در تحویل سال نود و نه: ۷۳ کیلو 💜 وزنم در تولد سی و پنج سالگیم: ۶۳ کیلو 💚