2737
2734
عنوان

سقط جنین 10 روزه با زعفرون

11837 بازدید | 50 پست

دوستان چجوری باید زعفرون دم کرد و خورد برا سقط؟ 

خواهرم باردار شدن و تقریبا 10~15 روزشه

میخواد ب دلایلی سقط کنه (بچه ها ما خودمون میدونیم کلی گناه داره و این حرفا خواهشا فقط اگه راه حلی ب نظرتون میرسه بگید خواهرم مشکل روحی دارن فعلا کلا شرایطشو ندارن)

بهترین راه حل برا سقط چیه تا برای بارداری بعدیش ب مشکل نخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

حتما برين دكتر يكي هزارتا كرد كه بچه سقط شه يه بچه مشكل دار دنيا اورد بعدشش ماه وچقدر خرج و وابسته شدن مادر بهش فوت كرد متاسفانه

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

٥هفته بارداره تو ١٠روز مشخص نميشه

آرام باش ماهِ من ! درست می شود ...نه هیچ شبی ، و نه هیچ زمستانی دائمی نیست !آفتاب می تابد شاخه ها جوانه می زنند و تمامِ شکوفه های در انتظار ؛ متولد خواهند شد ..هیچ ابری تا همیشه در مقابلِ مهتاب ، نمی ایستد و هیچ ماهی تا همیشه در حصار ، نمی مانَد ،که حصار ؛ جای ماه ، آسمان ؛ جای سیاهی و باغ ؛ بسترِ شاخه های خشک و سرمازده نیست !نور ، سپاه سیاهی را می درد ؛ حتی اگر به قدرِ روزنه ای باشد و بهار ؛ هزار هزار زمستان را سبز می کند ،روزهای سخت ، رو به پایان است ماهِ من ؛
2706