عنوان

سقط جنین 10 روزه با زعفرون

11810 بازدید | 50 پست

دوستان چجوری باید زعفرون دم کرد و خورد برا سقط؟ 

خواهرم باردار شدن و تقریبا 10~15 روزشه

میخواد ب دلایلی سقط کنه (بچه ها ما خودمون میدونیم کلی گناه داره و این حرفا خواهشا فقط اگه راه حلی ب نظرتون میرسه بگید خواهرم مشکل روحی دارن فعلا کلا شرایطشو ندارن)

بهترین راه حل برا سقط چیه تا برای بارداری بعدیش ب مشکل نخوره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حتما برين دكتر يكي هزارتا كرد كه بچه سقط شه يه بچه مشكل دار دنيا اورد بعدشش ماه وچقدر خرج و وابسته شدن مادر بهش فوت كرد متاسفانه

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

٥هفته بارداره تو ١٠روز مشخص نميشه

آرام باش ماهِ من ! درست می شود ...نه هیچ شبی ، و نه هیچ زمستانی دائمی نیست !آفتاب می تابد شاخه ها جوانه می زنند و تمامِ شکوفه های در انتظار ؛ متولد خواهند شد ..هیچ ابری تا همیشه در مقابلِ مهتاب ، نمی ایستد و هیچ ماهی تا همیشه در حصار ، نمی مانَد ،که حصار ؛ جای ماه ، آسمان ؛ جای سیاهی و باغ ؛ بسترِ شاخه های خشک و سرمازده نیست !نور ، سپاه سیاهی را می درد ؛ حتی اگر به قدرِ روزنه ای باشد و بهار ؛ هزار هزار زمستان را سبز می کند ،روزهای سخت ، رو به پایان است ماهِ من ؛
2706