2737
2734
عنوان

کیا معجزه دیدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4775 بازدید | 45 پست
اسی عزیزم میشع چله یاسین و دعای توسل رو کلا برام توضیح بدی؟ از نیتش  تا ساعت خوندش

ببین فداتشم من از ۱۰ دی شروع کردم سوره یس رو بخونم باید به مدت ۴۰ روز بخونی مدام.من شنیدم میگن اکثرا بعده نمازمغرب و عشا بهتره خونده شه واینکه توی سوره یس فک کنم ۶ یا۷ مبین داره به اونا رسیدی بازم حاجتتو بگو.دعای توسل رو هم من یه ختم دسته جمعی شرکت کردم ۴۰ نفریم هرروز به نیت یکی میخونیم و من دعای توسل رو بعده نماز ظهر میخونم.نیت منم بچه دارشدن برای همه نیتا جواب میده انشاالله

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره فهمیدم که رویا و ندا هم باردار شدن خیلی براشون خوشحال شدم اما واقعا دلم برا خودم گرفته .اینقد بچ ...

من خیلی بد شکستم این چن وقت خیلی.تک و تنهامونده بودم چن روز کارم گریه بود برای اونا بینهایت خوشحال بودما ولی به قول تودلم برای خودم میسوخت.ترجبح دادم از همه چی نسبتا دور باشم که آرامشم بیشتر شه خودمو چسبوندم به خدا که ایشالا معجزشو به منم نشون بده

2728
بله و دلم بشکنه از امیدو انتظار الکی😖

اما اینم شنیدم هر دعایی رو یکی جواب میده اینقد همه دعاها و سوره هارو امتحان میکنم تا ایشالا خدادلش رحم بیاد حاجتمو بده به واسطه اون دعاوسوره

چون میترسم نشع و دلم بشکنه قبلنا خیلی نذر میکردم و نمیشد کلا ترس دارم دیگ

وظیفه ما دعا کردنه

وظیفه خدا حاجت دادن البته اینکه حاجتمونو بلافاصله بده یا باوتاخیر یا اینکه اصلا صلاحمون نباشه و بعدا یه طور دیگه جبران کنه

ولی در کل هیچ دعایی رو خدا بی جواب نمیذاره یه همین دنیا جوابشو میده یا اگه صلاح نباشه تو اون دنیا واست جبران میکنه شایدم تو همین دنیا به یه طریق دیگه ای

نا امید نباش هیچ وقت از خدا. تو دعاتو بکن بقیه شو بسپر به خودش 

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2740
من خیلی بد شکستم این چن وقت خیلی.تک و تنهامونده بودم چن روز کارم گریه بود برای اونا بینهایت خوشحال ب ...

زهرا جون باور کن داشتم از مطب دکتر برمیگشتم و خیلی ناامید بودم یه دفعه روی ی در یه نوشته دیدم، نوشته بود یدالله فوق ایدیهم خیلی حس خوبی بهم دست داد احساس کردم خدا خودش داره بهم دلداری میده و میگه نگران نباش من باهاتم .الانم فقط توکلم به خودشه انشالله شما هم نتیجه بگیری و به همین زودی مامان بشی و از تنهایی دربیایی.

زهرا جون باور کن داشتم از مطب دکتر برمیگشتم و خیلی ناامید بودم یه دفعه روی ی در یه نوشته دیدم، نوشته ...

بله عزیزم همینطوره میدونم زودی دل ماهم شاد میشه😊شوهرت آز نداده بود؟

بله عزیزم همینطوره میدونم زودی دل ماهم شاد میشه😊شوهرت آز نداده بود؟

نه نداده و راصی نمیشه که بده .میگه حاضرم قرص تقویتی همینجوری بخورم اما آزمایش نمیدم نمیدونم براچی😕حتی ی وقتایی میگه شاید مشکل از من باشه اما راضی نمیشه بره آزمایش😣

نه نداده و راصی نمیشه که بده .میگه حاضرم قرص تقویتی همینجوری بخورم اما آزمایش نمیدم نمیدونم براچی😕ح ...

ای بابا ای دیگه کیه خدا بهت صبر بده😆😆😆😆شوخی میکنم.منم شوهرم دوماهه دارو میخوره این ماه باز میفرستمش آز ببینم تغییر کرده اگه نکرده باشه باید بره سونو بده ببینیم واریکوسله یانه

ای بابا ای دیگه کیه خدا بهت صبر بده😆😆😆😆شوخی میکنم.منم شوهرم دوماهه دارو میخوره این ماه باز میفرس ...

موجود عجیبیه ولی دوست داشتنی😄بخدا اگه نبود دق میکردم .تا اینجا هرکس ازم پرسیده چرا بچه نمیاری همه تقصیرارو انداختم گردنش گفتم شوهرم نمیخاد😔 .خودشم میدونه میگه اشکال نداره همینو به همه بگو😓

موجود عجیبیه ولی دوست داشتنی😄بخدا اگه نبود دق میکردم .تا اینجا هرکس ازم پرسیده چرا بچه نمیاری همه ت ...

خدابرات حفظش کنه گلم.خوب میکنی عب نداره صب میشه بالاخره این شب انشاالله به زودی

2706