2703
2553

من معجزه دیدم ولی نمیدونم از چی بود سوره یس هم زیاد میخوندم شاید از اون بوده

بیاین دم عیدی دل نیازمندی ک‌می شناسم رو شاد کنیم هرکی خواست کمکش کنه درخواست بده.فقط کسی ک قصدش واقعی هست درخواست بده .با تشکرانشالله ک سال خوبی رو شروع کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام زهرا جون خوبی؟منم همین امرور ختم سوره یس برداشتم به روش ایت الله نخودکی .همین جور دلی برداشتم گ ...

عععع تو همونی که تو تایپک سارا بودی گلم؟خوبی؟من سوره یس رو از ۱۰دی شروع کردم اما دعای توسل رو سه روزه.ایشالا خداخودش بهمون نگا کنه😍

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
2714
میتونم بپرسم چی بوده؟اگه نخواستی بگی هم نگو😘

راه سفر کربلا واسم باز نمیشد. این چله رو ورداشتم به طور نعجزه آسایی راهش باز شد

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
عععع تو همونی که تو تایپک سارا بودی گلم؟خوبی؟من سوره یس رو از ۱۰دی شروع کردم اما دعای توسل رو سه روز ...

اره خودمم 😊.این ماه رفتم عکس رنگی گفت لوله ها بازه اما چسبندگی رحم داری باید عمل کنی منم گفتم بیخیال. قید دکترو زدم گفتم اگه خدا خواست میده اگرم نخواست که هیچی .ان شالله که شما جواب بگیری عزیزم برا منم دعا کن

راه سفر کربلا واسم باز نمیشد. این چله رو ورداشتم به طور نعجزه آسایی راهش باز شد

چه خوب خوش به سعادتتون😍.منم برای نینی دارشدنم میخونم

چه خوب خوش به سعادتتون😍.منم برای نینی دارشدنم میخونم

با اعتقاد بخونید و به هر کلمه مبین که رسیدید نیت رو تو دلتون تکرار کنید و از ته دل بخواید 

(یه دونه المبین هست که اون مد نظر نیست بقیه مبین ها رو که ۶ تا میشه حتما نیت رو قلبا تکرار کنید)

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
اره خودمم 😊.این ماه رفتم عکس رنگی گفت لوله ها بازه اما چسبندگی رحم داری باید عمل کنی منم گفتم بیخیا ...

وای چه حلال زاده ای بخدا چن روز پیش یهو فکرت بودم اسمتم خاطرم نبود هی میگفتم دلداده ینی باردار شد یانه.ععع چه بد کاش خدا معجزشو نشونمون بده واقعا خسته ایم😔

با اعتقاد بخونید و به هر کلمه مبین که رسیدید نیت رو تو دلتون تکرار کنید و از ته دل بخواید  (یه ...

اره شنیدم اینو و بهش عمل میکنم ممنون دوست خوبم برام دعاکن موعدم نزدیکه

2706