2737
2734
عنوان

کیا معجزه دیدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4775 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خودمم 😊.این ماه رفتم عکس رنگی گفت لوله ها بازه اما چسبندگی رحم داری باید عمل کنی منم گفتم بیخیا ...

بعده اینکه از گروه ۱۵ ۱۶ نفریمون لفت دادم یه گروه ۵ نفره با رویا و ندا و سارا و شیوا زدیم سارا و شیوا که باردار بودن رویا وندا هم باهم دیگه دی ماه باردار شدن من موندم و اقدامام و شدم تنها اقدامی گروه لفت دادم ازونم😔 اونجا جایی واسه یه اقدامی نبود

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
2728
این رو کجا گفته

این روش رو امام زمان به یه اقای یزدی توصیه کردن

من با همین روش همیشه میخونم

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
این روش رو امام زمان به یه اقای یزدی توصیه کردن من با همین روش همیشه میخونم

خب چیشد واقعا شده؟؟نتیجه گرفتی،؟من چله یاسین نذر کردم بدون این کار ولی نتیجه نگرفتم

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨
2738
خب چیشد واقعا شده؟؟نتیجه گرفتی،؟من چله یاسین نذر کردم بدون این کار ولی نتیجه نگرفتم

منم چله حدیث کسا برداشتم قبلا نتیجه نداد😖

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
بعده اینکه از گروه ۱۵ ۱۶ نفریمون لفت دادم یه گروه ۵ نفره با رویا و ندا و سارا و شیوا زدیم سارا و شیو ...

اره فهمیدم که رویا و ندا هم باردار شدن خیلی براشون خوشحال شدم اما واقعا دلم برا خودم گرفته .اینقد بچه دار شدنمون طول کشیده که همه دیگه دارن بهمون میگن .شوهرم کارش درست شده خداروشکر اما اوضاع من خیلی خراب شده فقط دل بستم به دستای خدا.

اره‌نتیجه گرفتم

با بعضی دوستان یه چله ورداشتیم به همین روش خیلیا نتیجه گرفتن

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2706