2737
2739

واسه خودم دلم گرفته. واسه زندگیم. کاش برمیگشتم به عقب و هرگز باهاش ازدواج نمیکردم. نامردی رو در حق من تمام کرد.چه راحت زندگیمو خراب کرد. افسوس. غمگینم. 

گذشته ها گذشته بهش فکر نکن🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خاطر احساست خودتوُ سرزنش نکن. احساسات اصلن منطقی نیستن. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
چرا چیکار کرد مگه؟

همه چیز رو به من از قبل از عقد دروغ گفت و تمام حرفهاش و قول و قرارش دروغ بود. من بر اساس دروغهاش باهاش ازدواج کردم و الان بعد از دو سال دستش برام رو شد. فقط واسه اینکه با ازدواج با من شانسش برای ویزا گرفتن دو برابر بشه (اگر کار پیدا نکرد من پیدا کنم یا برم دانشگاه ویزاش درست بشه) و اینکه خانوادمو بچاپه با من ازدواج کرده و از اول هم قصد ادامه زندگی نداشته و فقط قصدش منفعت بوده و پیش بردن کارهای خودش. الانم ویزا و کارش درست شد و چون خانوادم درست ندونستن اول کاری بهش باج بدن که بد عادت بشه از چاپیدن ناامید شد و گفت به نتیجه نمیرسیم و باید جدا بشیم. اینقدر حرفه ای نقش بازی کرد قبل از عقد و دروغ گفت و مظلوم نمایی کرد که من فریب خوردم. الان در حال جداییم.

چی شده

همه چیز رو به من از قبل از عقد دروغ گفت و تمام حرفهاش و قول و قرارش دروغ بود. من بر اساس دروغهاش باهاش ازدواج کردم و الان بعد از دو سال دستش برام رو شد. فقط واسه اینکه با ازدواج با من شانسش برای ویزا گرفتن دو برابر بشه (اگر کار پیدا نکرد من پیدا کنم یا برم دانشگاه ویزاش درست بشه) و اینکه خانوادمو بچاپه با من ازدواج کرده و از اول هم قصد ادامه زندگی نداشته و فقط قصدش منفعت بوده و پیش بردن کارهای خودش. الانم ویزا و کارش درست شد و چون خانوادم درست ندونستن اول کاری بهش باج بدن که بد عادت بشه از چاپیدن ناامید شد و گفت به نتیجه نمیرسیم و باید جدا بشیم. اینقدر حرفه ای نقش بازی کرد قبل از عقد و دروغ گفت و مظلوم نمایی کرد که من فریب خوردم. الان در حال جداییم.

2738
چی شده عزیزم  اگه دوست داری حرف بزن خالی شی

همه چیز رو به من از قبل از عقد دروغ گفت و تمام حرفهاش و قول و قرارش دروغ بود. من بر اساس دروغهاش باه ...

شما چند سالتونه 

چه ادم عوضییه که البته زیاد شده توافقی جدا نشو حقتو بگیر مطمئن باش میتونی بعدا ازدواج موفقی داشته باشی 

این آدمم یه جا ضربه کارشو میخوره مطمئن باش

همه چیز رو به من از قبل از عقد دروغ گفت و تمام حرفهاش و قول و قرارش دروغ بود. من بر اساس دروغهاش باه ...

عزیییزم

چقدرسخته...کاملادرکت میکنم خداروشاکرباش که زود فهمیدی

فرصت زیاد داری عزیزم

به قول معروف واسه کسی بمیر که برات تب کنه

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
2706