2737
2739
عنوان

بچه ها بعد اینکه عقد کردم ماشینمو بدم به بابام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5411 بازدید | 281 پست
وام ازدواجتو بردار خودت بخر .50 میلیون وام ازدواجه 

من فعلا شغل ندارم چجوری بدم ۱و۶۰۰ قسطشو ماهیانه ۸۰۰ از بابام پول تو جیبی میگیرم شوهر هم نهایتش همین قدر میده بیشتر نمیده که

کاربری من و دخترخالم 😒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودشون پس نمیگیرن که بچشونم بخاطر حرف مردم و حرف عمم اینا اذیت میشم 

ببخشید اسی 

عمه ت بره گم شه 

پیرزن مرد سالار 

ببین اگه الان ماشینو پس بدی 

دیگه تا آخر عمر مامان و بابات فقط واسه داداشت خرج می کنن

میگن این خودش قانعه دیگه 

ولی پس نده تا بین تو و داداشت فرقی نباشه 

چه اشکال داره ؟

بزار مردمم یاد بگیرن که بین دختر و پسر فرق نباید بزارن 

...       
2728
مرد_سالاری_را_رواج_ندهیم#   بحث برابری زن و مرد هستش!!!!!!

می دونم چی می گی. ولی باور کن خیلی بستگی به رفتارهای همسرت داره. اگه نفهمه رنج می بری. شاید پسرها هم اگه خانموشون درک نداشته باشه بعدش پشیمون شن !!!!!

برادر کلا از ماجرا پرت شدی رفتی تو بنگاه😂میگه پس بدم یا نه بحث ارزش وقیمتش نیس

چیکارش داری مرد است دیگر  مردا حسابگرن.الان شوهره منم اینجا بود تلاش داشت قیمت ماشینو دربیاره بفهمه اسی خوب خریده یا بهش انداختن  

می دونم چی می گی. ولی باور کن خیلی بستگی به رفتارهای همسرت داره. اگه نفهمه رنج می بری. شاید پسرها هم ...

هیییییچ پشیمونی  نداره 

پس دادنش پشیمونی  داره 

پیر زن و پیر مردی که این همه از زندگی شون گذشته می خوان چی کار 

این دو تا هنوز اول راهن و کلی آرزو دارن 

...       
2740
ببخشید اسی  عمه ت بره گم شه  پیرزن مرد سالار  ببین اگه الان ماشینو پس بدی  د ...

راستش دلم نمیخواد پس بدم از بابام خجالت میکشم خیلیی تازگیا زیاد به خرج انداختمش ۶تومن مول گوشی داد ۱۲۷پول ماشین احتمالا اگه به مشکل برنخوریم فروردین یا اردیبهشت عروسیم باشه بخواد جهزیه بگیره عرض چند روز و یه جا میخره الانم میدونی که یه یخچال ارزون ترینش ۳۰ تومنه 😭😭😭😖😖😖😖😖طفلی بابام 

کاربری من و دخترخالم 😒

اینو شوهرت داره؟ به نظرم با شوهرت عوض کن ماشینا تونو 😂

میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی        ‏مرحله اول : ‎#آموزش_جنسی_به_کودکان_دبستانی  مرحله دوم: ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال با بهانه ‎#کودک_همسری  مرحله سوم: شما بگید...  .#سند۲۰۳۰#دولت_نابودگر
چیکارش داری مرد است دیگر   مردا حسابگرن.الان شوهره منم اینجا بود تلاش داشت قیمت ماشینو دربیاره ...

😂😂 آره کل پسرای فامیل ازم میپرسن مدلش رو و تصادفی بودن یا نبودنش رو 

کاربری من و دخترخالم 😒
چیکارش داری مرد است دیگر   مردا حسابگرن.الان شوهره منم اینجا بود تلاش داشت قیمت ماشینو دربیاره ...

😂😂😂😂

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
راستش دلم نمیخواد پس بدم از بابام خجالت میکشم خیلیی تازگیا زیاد به خرج انداختمش ۶تومن مول گوشی داد ۱ ...

اسی خیلی ریز زیرپوستی داره پز چیز میزاشو میده  

عاقا میخوای منم بگم دور هم پز بدیم؟  

2706