2733
2739
اون هیچی والا بعد این همه سال که امیر اذیتم کرد تنها کسی که حالمو خوب کرد همین بود اونم که دیگه ازش ...

خوب آخرش به همکارتون گفتین که دوستش دارین یا نه؟یعنی حداقل تکلیف خودتون رو معلوم کردین یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اییشون فقط خودش اذیت نمیشه این دختر و بیشتر اذیت میکنه یا باید ازش بگذره یا با اون مشکل کنار ب ...

اره ولی حتما نمیتونه بگه یا با خودش فک میکنه قابل گفتن نیست

🖤
2731
دقیق پرسیدم نگفت گفت کس دیگه رو می خوام ولی مشکل خانوادگی داره خرج کل خانوادشو این میده خواهراش همش ...

اها پس همون.شاید تحت فشار خانوادش مجبور شده اونجوری کنه ک ولش کنی شاید واقعا میترسیده نتونه اونجوری ک تو میخوای زندگیت و بسازه.نمیدونم والا.ان شالله هر چی خیر و صلاحته همون بشه

برای تعجیل در ظهور اقا امام زمان (عج)صلوات
خوب آخرش به همکارتون گفتین که دوستش دارین یا نه؟یعنی حداقل تکلیف خودتون رو معلوم کردین یا نه؟

نه هرگزنمی گم اون دفعه که گفتم چی شد سرکارم گذاشت اونم اونی که سالها وانمود می کرد منو می خواد این یکی هم اگه منو می خواست میومد

نه هرگزنمی گم اون دفعه که گفتم چی شد سرکارم گذاشت اونم اونی که سالها وانمود می کرد منو می خواد این ی ...

حالا که دنیا دیده شدین و آب از سر گذشته چه یه وجب چه صد وجب.دیگه باید اونقدر محکم شده باشین که دلتون به راحتی دفعه اول نشکنه و وا نده.

2738
حالا که دنیا دیده شدین و آب از سر گذشته چه یه وجب چه صد وجب.دیگه باید اونقدر محکم شده باشین که دلتون ...

نه من یه بار تجربه بدی داشتم دیگه توانشو ندارم وحشت دارم از اینکه دوباره اون روزا تکرار بشه 

دیگه نمی شه بگم اخه چقدر خودمو کوچیک کنم نه بابا 40 سالشه ازدواج نکرده منم اگه مورد مناسبی باشه حتما ...

به نظرم این کوچیک کردن نیس بخاطر احترام به عشقتون بهش بگو بگو بهش میدونی حتی اگر ازدواجم کنی بعد ها پشیمون میشی ک چرا یکبار دیگ نگفتی اون قطعا دلیل منطقی داره برای اینکه یه سدی گذاشته بین خودش و تو ک عشقش بودی و به نظرم هستی نمیگم یهو برو بهش بگو من تو رو دوست دارم بیا بازم باهم باشیم از احوالپرسی و اینا شروع کن بعد بهش بگو تو این همه سال فقط یه سوالم بی جواب مونده سعی کن جواب بده بهت دیگ ن تو بچه ای ن اون یه جواب منطقی ازش بخواه .... امیدوارم بهم برسین 😘

نه من یه بار تجربه بدی داشتم دیگه توانشو ندارم وحشت دارم از اینکه دوباره اون روزا تکرار بشه 

بیخیال.محکم باشین و نترسین.به نظرم دیگه توفیری نداره.اینم نشد گور باباش صلوات.ولی در کل عرض بنده خیلی دل میخواد و کار سختیه که دوبار...و فرمایش شما صحیح هست.

باور می کنی انقدر دست به دامن خدا شدم هزینه سرکتاب و .. اینا دادم جواب نداد که نداد دیگه به اینا هم ...

تو سر کتاب چی بهت میگن؟؟ من چن بار رفتم درست بوده حتی یکی از خونوادمو فرستادم پیشش  بهش گفت عکس بیار  تا بهت بگم باعث شد از ی خطر بزرگ نجات پیدا کنه بعد فهمیدن اره همینه ک طرف میگه 

یوقت نگی دارم تبلیغ میکنم چپن فقط میخام بگم راسته ولی پیش ادم درست نرفتی

🖤
2706