2737
2739

فک کنم یسریاتون منوبیادداشته باشین

همونیم که ختم قرآن به نیابت انجام میداد

راسش دم عیدشدومشکلات مالی ما همچنان معظلیشده برامون

گفتم بیام دوباره اینجا مطرح کنم شاید یکی تونس کمکم کنه😔😔😔😢😢

خانم گلاالتماس میکنم اگر کسی روزه و نمازقضای اموات خواس بهم خبر بده انجام بدم

ختم چهل روزه  سوره های مجرب و دعا و زیارت به نیابت از حاجت و امواتتون هم انجام میدم 

در حقم خواهری کنین

به این شبای فاطمیه قسم نه دروغگوام نه هرچیزی که فکرشوکنین 

فقط نیازبه کمک دارم

خدای بالا سرم شاهده چندماهه حتی نشده مرغ براخونمونبخریم

ان شالله مشکلاتت حل شه گرفتاری واسه همه هس

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه ما به نحوی گرفتاری و دغدغه داریم..

انشاالله که دلتون شاد بشه و از مشکلاتتون روز به روز کاسته بشه..

خدا همیشه یه جایی به دادت می رسه که فکرشم نمی کنی..

امید داشته باش و دیدتو مثبت کن هر چند سخته اما شدنیه.

🌷🌷

2738
بخدااونی که سرخیلیا کلاه گزاشت من نبودم بجون تک دخترم  حتی به مدیر سایت هم گفتم اون شخص اسمش س ...

دلم سوخت کاش من پول داشتم بهت کمک میکردم😭

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
یادمه از همه اخاذی کردی بچه ها برات گزارش زدن

هر کس به ایشون پول داده به میل و رغبت خودش بوده. ضمنا شما از کجا میدونی این خانم در خلوتش بابت پولهایی که گرفته اون اعمال مورد نظر رو انجام نداده؟

تهمت نزن، تهمت نزن، تهمت نزن وقتی اطمینان صد درصد نداری از گفته هات.

🍀برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم صلوات🍀

عزیزم خانم گل ،چرا با اینجور کارها هم خودتو به سختی میندازی هم رنجور و ضعیف میکنی

بنظرم بهتره کارهای دستی بکنی فدات شم

نزدیکه عیده و کلی چیز میز درست کن ،با نمد و پولیش و اینجور چیزها

،کلی هم مشتری داره 

یکی از آشناهامون از همینجور چیزها شروع کرد الانم راضیه الحمدولله

نهایت سرمایه اولیه ۵۰ ۶۰ تومن 

نمد بگیر ،الگو از گوکل دانلود کن ،عروسکهای نمدی ، مثل حاجی فیروز ننه سرما تخم مرغ خلاصه چیزهای مربوط به شب عیده درست کن ،اینقدرم پر فروشه

انشاله که موفق میشی و راضی و پر پول

هر کس به ایشون پول داده به میل و رغبت خودش بوده. ضمنا شما از کجا میدونی این خانم در خلوتش بابت پولها ...

عزیزم یادمه کاربرای خیلی زیادی در موردش تاپیک زدن که پول فرستادن که دعا بخونه ولی بعد گوشیشو خاموش کرده و جواب نداده و از جاهای دیگم بلاکشون کرده

عزیزم یادمه کاربرای خیلی زیادی در موردش تاپیک زدن که پول فرستادن که دعا بخونه ولی بعد گوشیشو خاموش ک ...

اونی که شما میگی ایشون نبود

🍀برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم صلوات🍀
عزیزم یادمه کاربرای خیلی زیادی در موردش تاپیک زدن که پول فرستادن که دعا بخونه ولی بعد گوشیشو خاموش ک ...

حیف خیلی وقته نبودم وگرنه اون کاربرانی که براشون انجام دادم و حاجت گرفتن و اینجا تک میکردم 

2706