2733
2734
عنوان

چقدر به این روز فکر کردین....؟🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 51 پست

زیاد بهش فک میکنم چون خیلییی یهویی و غافل گیرانه سراغ هر آدمی ممکنه بیاد(البته ان شالله بعد از ۱۲۰ سال برای همه) اما نگرانم بخاطر گناهایی که کردم و می کنم😔

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما کاربر می می نازو میشناسید زنی که تو اوج جوانی بچه ۱۱ساله و شیر خارشو تو دنیا تنها میذاره و میره و خودش میگه دلم برای آرزوهام میسوزه که بهش نرسیدم

برام دعا کنید.... حتی با یک صلوات...محتاج دعاتونم🙏خدایا چه بدست آورد آنکه تورا ازدست داد                            و چه از دست داد آنکه تو را بدست آورد؟                               ( امام حسین)
فعلا که توشه😁 توشه مذهبیا با توشه ما ادم کافرا فرق میکنه توشه مذهبیا نمازه توشه ما انسانیت

نماز جزئی از انسانیته و تمام

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2731
فعلا که توشه😁 توشه مذهبیا با توشه ما ادم کافرا فرق میکنه توشه مذهبیا نمازه توشه ما انسانیت

هر دوتاش توشست هم انسانیت و هم نماز و شب اول قبر اول از نماز میپرسن!

چرا بخودتون لقب کافر رو میدین؟

برام دعا کنید.... حتی با یک صلوات...محتاج دعاتونم🙏خدایا چه بدست آورد آنکه تورا ازدست داد                            و چه از دست داد آنکه تو را بدست آورد؟                               ( امام حسین)
2738

بچه ها به حاشیه نرید.....

بیاید وسط متن

چون اعتقادی به خدا ندارم

چرا عزیزم؟

یه حسی بهم میگه از چیزی ناراحتی که فکر میکنی خدا نیست؟

شما عزیزم به هیچی اعتقادی نداری از رفتاری که با اون پیرمرد بنده خدا کردین مشخصه

کدوم پیر مرد؟

2706