2733
2734
عنوان

ازدست شوهرم خیلی ناراحتم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1226 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطراینکه چندتاپیغام ازش دیدم داده بود ب دخترای اینستاک بیومینویسن حضوری و... منم گوشیشوپرت کردم زد ...

سره همین گوشی اینستا ی لعنتی ۲۰ روزه قهرم باشوهرم😤

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
2731

ولش کن مثل این که هنوز خیلی ذوق گوشی رو داره !! من خودم هم خیلی سرم تو گوشی هست متاسفانه اما دیگه موقع غذا و وقتی پیش بقیه هستم میذارمش کنار

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
دقیقا بگو امروز چی کارکنم تاروزهای اینده مث ی برنامه بهم اموزش بده من ادت میکنم بیا

اولین کاری که میکنی وقتی اومد خونه با رو باز برو جلوش باخنده ازش استقبال کن ولی یادت باشه اصلا ب گوشیش گیرنده

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2740

کسی تو خونوادهدی خودت یا شوهرت نیست که ازش حرف شنوی داشته باشه ؟اول با زبون خوش بعدش جدی بعد تهدید و دعوا کاری کن اینستای لعنتی رو پاک کنه

لعنت به ادمای بی جنبه که شور هر چیزی رو در میارن😡😡😡

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
اولین کاری که میکنی وقتی اومد خونه با رو باز برو جلوش باخنده ازش استقبال کن ولی یادت باشه اصلا ب گوش ...

باشه چشم ظهرم واسش میوه بیارم وبشینیم حرف بزنیم؟

اگر بامن نبودش هیچ میلی ..چرا ظرف مرا بشکست لیلی؟!

آره بعداز ناهار میوه بیار یا بگو بیا بریم درازبکشیم خسته ای  هزارتا راه دلبری هست یکی یکی پیش برو

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
فدات شم انشالله ب دردت خورده باشه حرفام  ولی یه نصیحت هیچوقت با دعوا غرغر مرد درست نمیشه همیشه ...

مگه چیکار کردی تو، خب به ماهم یاد بده، منم با گوشی شوهرم مشکل دارم سرش خیلی تو گوشیه البته همش بازی میکنه، ولی بازم ناراحتم میتونه اون وقتو برا منو بچه هامون بزاره. اما از گوشی لعنتی دل نمیکنه. 

عزیزم فکرنکن با همین یه بار جواب میگیریا حداقلش یکی دوماه باید تحمل کنی فقط باید صبرتو ببری بالا

آره بعداز ناهار میوه بیار یا بگو بیا بریم درازبکشیم خسته ای  هزارتا راه دلبری هست یکی یکی پیش ب ...

واینم بگم اصلابهم احترام نمیزاره چ بین خودمون چ توجمع

اگر بامن نبودش هیچ میلی ..چرا ظرف مرا بشکست لیلی؟!
آره بعداز ناهار میوه بیار یا بگو بیا بریم درازبکشیم خسته ای  هزارتا راه دلبری هست یکی یکی پیش ب ...

شوخر من، فقط با پیشنهاد ماساژ گوشی از دستش میافته، اونم من حوصلم نمیکشه آخه، 

2706