2733
2734
عنوان

ازدست شوهرم خیلی ناراحتم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1226 بازدید | 87 پست
آره بخدا البته با بار اول جواب نمیده ها چندبار پشت هم تکرار کن بخدا من شوهرم وقتی خونه هست حتی نمیزا ...

چشم گلم مرسی بابت راهنماییت خدااجرت بده

اگر بامن نبودش هیچ میلی ..چرا ظرف مرا بشکست لیلی؟!
بی شرف اشغال عوضی زد تو گوشت دستش بشکنه عوضی باید یدونه بالگد میزدی بین پاهاش ادب شه اشغال

بخاطراینکه چندتاپیغام ازش دیدم داده بود ب دخترای اینستاک بیومینویسن حضوری و... منم گوشیشوپرت کردم زدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا ولی کو گوش شنوا ..

همش دست خودمونه. من و شوهرم از اول تصمیم گرفتیم نه اینستا و نه تلگرام داشته باشیم نه که بگم بدن نه خیلی چیزای خوبی هم داره ولی دیدیم خودمون جنبه نداریم  الان هیچکدوم از اینا رو نداریم

اره اگه سکوت کنم دق میکنم قلبم ضعیفه

ن غرزدن راهش نیس خاهر گلم،من اوایل شوهرم بهم خیانت میکردومن نمیدونستم یهو ب خودم اومدم عکسایه دو نفرشو با یه ه ر ز ه دیدم غرورم قلبم همه چیم داغون شد تاآخر عمر شوهرمو واون دخترو نمیبخشم،ولی بخاطر اینکه ب اون دختر بفهمونم ک اگه تونست بیاد توزندگیم فقط واسه ی هوس بود وخلاص،بیشتر ب شوهرم چسبیدم وهمه راه هارو رفتم درسته خیلی برام سخت بود خیلی شبا تاصب نشستم گریه کردم ولی زیاد ب شوهرم بروز ندادم،احساس میکنم شوهرم خیلی بهترشده تل رو پاک کرده خیلی کم سرش توگوشیه،اینارو گفتم ک بدونی میشه بعضی چیزارو درس کرد توهم تلاش کن 

2731
الان تو شرکت ما والا معلوم نیست چی به چیه کسایی کارایی میکنن که من باورم نمیشه نگاه به چهره و طرز لب ...

چی بگم خاهر دوروزمونه حسابی خراب شده،شوهرمن با یه زن متاهل بهم خیانت کرد خدا لعنت کنه جفتشونو

چشم گلم مرسی بابت راهنماییت خدااجرت بده

فدات شم انشالله ب دردت خورده باشه حرفام 

ولی یه نصیحت هیچوقت با دعوا غرغر مرد درست نمیشه همیشه با محبت جواب میگیری 

شوهر من عاشق فوتبال بود از اون دو آتیشه ها که سرهربازی بلند میشد میومد تهران برای ورزشگاه ولی باور میکنی آخرین فوتبالی که دیده جام جهانی بوده اونم فقط بازی های ایرانو تماشا کرد فقط چون  اونم من میخاستم ببینم 

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
ن غرزدن راهش نیس خاهر گلم،من اوایل شوهرم بهم خیانت میکردومن نمیدونستم یهو ب خودم اومدم عکسایه دو نفر ...

باشه گلم منم تابخام تلاش کنم درست شه لابد پیرشدم ☹

همش دست خودمونه. من و شوهرم از اول تصمیم گرفتیم نه اینستا و نه تلگرام داشته باشیم نه که بگم بدن نه خ ...

منم اینستا و هیچی ندارم فقط یه واتس آپ همین..اینستا که شده آخر زمان من تو مترو روم نمیشد اوایل برم سمت سرچش خخ

تو فقط بخواه اجابتش با من !.
2740
فدات شم انشالله ب دردت خورده باشه حرفام  ولی یه نصیحت هیچوقت با دعوا غرغر مرد درست نمیشه همیشه ...

دقیقا بگو امروز چی کارکنم تاروزهای اینده مث ی برنامه بهم اموزش بده من ادت میکنم بیا

چی بگم خاهر دوروزمونه حسابی خراب شده،شوهرمن با یه زن متاهل بهم خیانت کرد خدا لعنت کنه جفتشونو

الان شوهر دارا که اصلا افتضاح شده مدرسه بچم میرم همه بعدش که بچه رو میرسونن میبینی رفتم خخ

تو فقط بخواه اجابتش با من !.
2706