2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

افسردگیش چطوریه؟همیشه برام سوال بوده با وجود اون فرشته چطور میشه افسردگی گرفت؟

میدونم تاثیر هورموناست میخوام بدونم چطوریه و شدتش؟

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
افسردگیش چطوریه؟همیشه برام سوال بوده با وجود اون فرشته چطور میشه افسردگی گرفت؟ میدونم تاثیر هورمونا ...

یه دقیقه خوبم ۲ساعت بهم ریختم اعصابم خورده دلم گریه میخاد فکرای ترسناک میاد تو سرم از خوابیدن شب میترسم

خدایا شکرت❤❤
2738
تا ۷ ماه بعد زایمان افسردگی داشتم و متاسفانه همسرم و خانواده ی محترمشون درکم نکردن، خیلی اذیت شدم، ف ...

چجوری بود افسردگیتون؟فکرای منفی میومد تو ذهنتون؟

خدایا شکرت❤❤
افسردگیش چطوریه؟همیشه برام سوال بوده با وجود اون فرشته چطور میشه افسردگی گرفت؟ میدونم تاثیر هورمونا ...

خب بخاطر بهم ریختگی هورموناست حتی گاهی بچه تم دوست نداری، آدم همش دلش میخوتد گریه کنه، بخوابه بهونه بگیره

چجوری بود افسردگیتون؟فکرای منفی میومد تو ذهنتون؟

اوه تا دلت بخواد،، پر از حس نفرت و تنهایی بودم، فقط میخواستم گریه کنم، راستش حتی به خودکششی هم فکر میکردم ولی فقط بخاطر پسرم صبر کردم، خداروشکر الان که ۴ ستل میگذره اوضاع خیلی بهتره،، در کل صبر چیز خوبیه

یه دقیقه خوبم ۲ساعت بهم ریختم اعصابم خورده دلم گریه میخاد فکرای ترسناک میاد تو سرم از خوابیدن شب میت ...

راستش منم بارداری خارج رحمی داشتم متاسفانه بعدش همینطوری شدم تا یکی دو ماه بعد خوب شدم فکر میکردم شاید بچمو از دست دادم اینطور شدم😔

کلا هورمون خر است،نابود میکنه ادمو

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
اوه تا دلت بخواد،، پر از حس نفرت و تنهایی بودم، فقط میخواستم گریه کنم، راستش حتی به خودکششی هم فکر م ...

من همش فکرای منفی میاد تو سرم اعصابمو بهم ریخته

خدایا شکرت❤❤
راستش منم بارداری خارج رحمی داشتم متاسفانه بعدش همینطوری شدم تا یکی دو ماه بعد خوب شدم فکر میکردم شا ...

اره هورمون کوفتی نا تو بارداری ولمون میکنه نه زایمان

خدایا شکرت❤❤
خب بخاطر بهم ریختگی هورموناست حتی گاهی بچه تم دوست نداری، آدم همش دلش میخوتد گریه کنه، بخوابه بهونه ...

😔 چقدر اذیت کننده 

2706