2733
2739
عنوان

هشدار هواشناسی (اخطار)

| مشاهده متن کامل بحث + 15064 بازدید | 2460 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم . خدا رو شکر . خوبم .  تو چطوری ؟

خدارو شکر

خوبم

خواهری امشب لیله الغائب هست

برا من دعا کن

من این آرامش محضو ب تو مدیونم اینروزا خدایا دوستتدارم برای هر آنچه که بخشیدی
2728
سلام عزیزم . خدا رو شکر . خوبم .  تو چطوری ؟

خواهری ارومیه و تبریز هم کرونا اومد😭😭😭😭😭😭😭😭

2738
ای بابا . الان همه درگیر شدن 

آره

هیچکس هم رعایت نمیکنه

کاش زودتر درمونشو پیدا کنن

مردم مسافرت نرن

سلام صبح بخیر خوبین مخاطب خاص اون تایپیکم داداش هادی شما بودین با زبان داستان خواستم حرفهای خونو ...

بله..متوجه شدم...همیشه داستانهایی که می ذارین کاملاً هدفمندن...اما منم دلایل خودمو دارم...من قبلاً اینجوری نبودم...اینجوریم کردن....دوس دارم وقتی میگم امروز حوصله ندارم همش زنگ نزنن گیر ندن نصیحت نکنن دوس دارم وقتی میگم حوصله ندارم تنهام بذارن برادرمو نفرستن خونم تا حواسش بهم باشه..اینجوری بدتر میشم حس میکنم بچه ام حس میکنم نمیتونم از خودم مراقبت کنم. نمیتونم از پس خودم برلیان...خوشم نمیاد برادر کوچکترم مامور مراقبت از من باشه... واسم سخته ...سنگینه...

احساس بدی پیدا میکنم ..خیر سرم من پسر ارشدم و باید حواسم به خانواده باشه اما عصبی میشم وقتی میبینم برادر کوچکترم وظیفه منو به عهده داره هرچند به روی خودش نیاره و الکی بگه اومدم بهت سر بزنم ..اما من میدونم که باز پدرم یا مادرم مامورش کردن به خبرگیری از من

مردانه پایت ایستاده ام
بله..متوجه شدم...همیشه داستانهایی که می ذارین کاملاً هدفمندن...اما منم دلایل خودمو دارم...من قبلاً ا ...

سلام

خوبین؟

چخبرا؟

مشهد با این مهمون بدسرشت چیکارا میکنین؟

2706