2737
2734
عنوان

هشدار هواشناسی (اخطار)

15064 بازدید | 2460 پست

از چند روز دیگر یک سامانه بسیار قوی  به نام روز زن وارد کشور میشود...

این سامانه موجب غرش بسیار شدید مردها و رعد و برق زنها و در نهایت منجر به جاری شدن سیل عظیم زن ها به سوی خیابان ها و در نهایت آبگرفتگی معابر مغازه ها و خصوصاً طلا فروشی ها میگردد که خالی شدن جیب مردها را در پی دارد.....

لذا از آقایان عزیز خواهشمندیم تا آنجا که امکان دارد وارد خیابان ها نشوند      

مردانه پایت ایستاده ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا به شما مردا رحم کنه 😅😅😅

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

تا باشه از این روزا😍😍😍

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

واسه شوهرم خوندم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738
2706