2733
2734
عنوان

شپش سر دخترم😔😔😔

483 بازدید | 54 پست

۱۹ ماهشه

دوبار موهاشو از ته زدیم..

مهد نمیره ..

هوام سرده جز مادرم کسی نمیاد خونم ک بگم از اون گرفته...

لباساش و رو تختی و رو بالشی هاشو قشنگ جوشوندم و شستم...

خودشم گاهی سرکه میزنم ب موهاش بعد توحموم با نرم کننده و شونه دندونه ریز شونه میکنم...

اما بازم تخم هاش هستن....

الان دیدم حالم بد شد...

خودمم شپش ندارم..

پسرمم از دخترم گرفته...

مرتب حمومشون میکنم و از لحاظ بهداشت مشکلی نمیبینم و کوتاهی نکردم...

چیکار کنم این لعنتیا برن اخه

موهاش پسرونس ها ولی لعنتیا ریشه کن نمیشن....

خیلی ناراحتم...

چیکار کنم اخه

#اسیر_شدیم_این_وقت_روز🙋‍♀️

یکی میگفت نفت خوبه همشو‌میکشه حالا مطمین نیستم

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خو از کجا اومده؟  این شپشا؟ با این همه رعایت؟🤔

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740

بشین رشک هاشو بچین

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
عزیزم زدیم اما باز برگشت

نمیشه ک حتما یکی تو خونه داره ایندفعه بزن همه چی رو بشور

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

شوهرت شپش نداره؟ یا پسرت مهد نمیره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706