2733
2734
عنوان

شپش سر دخترم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 54 پست
هیچ ضرری نداره بزنه .دو سه بار بزنه ریشه کن میشه.دوتا خواهرای من چون موهاشونو خشک نمی‌کردم شپش گرفتن ...

خب راه هدی دیگه ای هست بهتر از نفت زدن چه کاریه؟؟

وقتی با سس و سرکه میشه نفت برای چی؟؟

پسر خاله منم داشت با سس و سرکه رفت

نفت بزنی که مو نابود میشه عزیزم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب راه هدی دیگه ای هست بهتر از نفت زدن چه کاریه؟؟ وقتی با سس و سرکه میشه نفت برای چی؟؟ پسر خاله من ...

عشقم من مطمعنم تو دو باشه روز حتما ریشه کن میشن بخاطر این گفتم نفت روغن شاید سرکه و سس خیلی طول بکشه که ریشه کن شه

عجب دریای. سحر آمیزیه غم های عالم🥲🙃
2728
عشقم من مطمعنم تو دو باشه روز حتما ریشه کن میشن بخاطر این گفتم نفت روغن شاید سرکه و سس خیلی طول بکشه ...

نمیدونم والا 

ولی نفت به مو اسیب میزنه خواهر

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

20 تا

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

2740
خواهش میکنم.اکسیدان خیلی ج نمی‌ده وای باور کن چون می‌دونم خیلی سخته شپش تو سر باشه.بخاطر همین میگم ن ...

دوست عزیز من تازه تاپیکو خوندم دختر منم توی سرش شپش هست.نفت خطر آتش گرفتن نداره؟برای بچه بد نیست؟دختر من ده سالشه.میشه دقیق تر بگی برام خیلی استرس دارم.چند روزه جواب میده؟

دوست عزیز من تازه تاپیکو خوندم دختر منم توی سرش شپش هست.نفت خطر آتش گرفتن نداره؟برای بچه بد نیست؟دخت ...

عزیزم وقتی نفت وروغن نباتی قاطی کردی زدی به مو وسرش بعد یه رب میشوری دیگه باشامپو. حداقل دو یاسه روز ریشه کن میشن .مطمعن باش .دوتا خواهرام که به علت خشک نکردن موهاشون شپش زده بودن باهمین روش نابودشون کردن

عجب دریای. سحر آمیزیه غم های عالم🥲🙃