2733
2734
عنوان

عزیزانی که از حدیث کسا معجزه دیدند

19261 بازدید | 28 پست

میشه لطف کنید نظرتون رو بگید

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی  زیاد  ..علاوه بر این ارامش میگیرم ازش 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
عزيزم من قبل از اينكه باردار بشم چند دوره ٤٠ روزه حديث كسا ميخوندم و خدا رو شكر انتظار ٦ ساله ام با ...

دوقلو داری  .. 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
من از ایام فاطمیه اول شروع کردم تا 40روز انشاالله بخونم امیدوارم نتیجه بگیرم

ان شاالله حاجتتون برآورده میشه

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2738
عالی. هرروزبعد نماز عصر میخونم عادتم شده. محبت بین زن و شوهر زیاد میشه. رزق مادی زیاد میشه. موانع ...

برا ارامش اعصابم خوبه واسترس؟

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  

من هم شروع کردم میخونم لطفا برای منهم دعا کنید

برا ارامش اعصابم خوبه واسترس؟

اره عزیزم.سالهای قبل ایام فاطمیه میخوندم.

بعد جایی خوندم که اثرات فوق العاده داره اگه روزانه باشه.چون الان مشکلات زندگی از همه نظر و مدل زیاد شده ادما به نظرم هر جور که میشه به خدا و اهل بیت خودشون رو نزدیک کنن و مشکلات رو به این عزیزان بسپارن کوله بار زندگی سبک میشه .ی تکیه گاه محکم پیدا میکنن.

اوایل شاید سخت باشه.ولی عادت میشه هرروز.

نمازم بخونی عالیه. کلا معنویت برای ارامش خیلی خوبه.

اره عزیزم.سالهای قبل ایام فاطمیه میخوندم. بعد جایی خوندم که اثرات فوق العاده داره اگه روزانه باشه.چ ...

الان دانلود کردم گوش میدم ولی از فردا دیگه میخونم خداکنه اعصابم اروم شه  واثر برام داشته باشه😔

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
الان دانلود کردم گوش میدم ولی از فردا دیگه میخونم خداکنه اعصابم اروم شه  واثر برام داشته باشه😔

ان شاالله

2706