2737
2739
عنوان

عزیزانی که از حدیث کسا معجزه دیدند

| مشاهده متن کامل بحث + 19267 بازدید | 28 پست
الان دانلود کردم گوش میدم ولی از فردا دیگه میخونم خداکنه اعصابم اروم شه  واثر برام داشته باشه😔

معنیش هم خوبه همراه با خودش بخونیم

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان دانلود کردم گوش میدم ولی از فردا دیگه میخونم خداکنه اعصابم اروم شه  واثر برام داشته باشه😔

ان شالله .شبا که میخوابی تو دلت باخدا حرف بزن.بهش توکل کن .نیازی نیست ادم کارای عجیب بکنه یا اعمال مدهبی سنگین انجام بده. گاهی ۲ رکعت نماز ساده شکر خوندن بعدش با زبون مادری با خدا حرف زدن دلو خیلی اروم میکنه. 

برات صلوات فرستادم. ..

ان شالله خبرای خوبی برات تو راهه.🌺🌺

شک نکن   من   پر از استرسم  موقع  امتحان رانندگی  همه قرص پراپونول خوردن    من نخورده  اروم بودم  بار دومم قبول شدم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
ان شالله .شبا که میخوابی تو دلت باخدا حرف بزن.بهش توکل کن .نیازی نیست ادم کارای عجیب بکنه یا اعمال م ...

ممنونم حرفاتون خیلی قشنگه توروخدا برام دعاکن خیلی نیاز دارم 

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  

من EP شدم بتام پایین نمیومد چون دوقلو بود بتام ۲۰۰۰۰بود حدیث کسا نذر کردم فرداش به دارو جواب دادم اومد پایین بتام مرخصم کردن

هر کجا هستم باشم آسمان مال من است . پنجره ،فکر ،هوا ،عشق ،زمین مال من است . چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت.

منم خیلیا رو دیدم که حاجت گرفتن....ان شالله شما هم حاجت بگیری😊

یافاطمه زهرا...میخام روز زن کادومو از خودت بگیرم.....بی بی چک+ میخام مادر مهربوووووون😘😘😘یه نی نی پسر سالم وصالح باردار بشم ان شالله😊😊😊
ممنونم حرفاتون خیلی قشنگه توروخدا برام دعاکن خیلی نیاز دارم 

ان شالله همیشه در پناه امام زمان باشی گلم.💝💝

هروقت دلت گرفت چندتا صلوات هدیه کن به حضرت نرجس خاتون مادر امام زمان. خیلی دستگیری میکنن بانو.

اینکه به فکری از راه درست و خدایی کارت درست بشه نشونه پاکی دلته. شک نکن خدا خودش به دلت انداخته چون خیلی دوستت داره.💕

2740
ان شالله همیشه در پناه امام زمان باشی گلم.💝💝 هروقت دلت گرفت چندتا صلوات هدیه کن به حضرت نرجس خاتو ...

خیلی ممنونم

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
ان شالله .شبا که میخوابی تو دلت باخدا حرف بزن.بهش توکل کن .نیازی نیست ادم کارای عجیب بکنه یا اعمال م ...

چقدر قشنگ حرف زدین منو اروم کردین. با این دل پاکتون واسه منم دعا کنید

یادش بخیر ۱۲ سال پیش که شوهرم اومد خواستگاریم،دیوونش شده بودم بیچاره یادمه ازاول ماه رمضون هرشب بایکی از بزرگای طایفشون میرفت خونه پدربزرگم که رضایت بگیره و عقد کنیم. چون پدر نداشتم،باید پدربزرگم رضایت میداد وگرنه عقدمون نمیکردن.دقیق یادمه پنج شب آخر بعدازنماز مغرب میرفتم توحیاط زیرسقف آسمون حدیث کسارو خوندم به نیت ۵تن شب آخرزنگ زد گریه میکردیم باهم گفت اینباردیگه اگه رضایت ندن کسیرو ندارم وباهامم نمیان بریم برای رضایت گرفتن.ولی به محض اینکه حدیث کسا تموم شدتو حیاط بودم که زنگ زد گفت راضی شدن انقدر خوشحال شدم اشکام سرازیر شدن همون لحظه زنداداشمم کنار بود گریه میکرد میگفت شکو چقدر زود معجزه شد تو هنوز تموم نکرده بودی کامل که زنگ زد😍😍