2733
2734

وقتی خونواده خودش دعوت میکنن اگه شام باشه از غروبی میگه پاشو بریم اول همه ما میریم مهمونیاشون حالا طرف ما دعوت کنه قبلنا ک نمی اومد جدیدا هم ک با کلی ناز و عشوه رضایت میده یعنی تا دم سفره انداختن میکشه ک برسبم.دوشنبه طفلکی خواهر زادم زنگ زده جمعه شام بیاین خ ما مامان اینارم گفتن دور هم باشیم گفتم اخلاقشو میدونم نمیاد و اینا کلی اصرار کرده ک شوهرم خودش زنگ میزنه ووو خلاصه دیشب قبول کرده ک بریم.خالا عصری میگم راه دوره کوچه های اونام تو این برف و یخ ی کم پیچ در پیچه کمی زود بریم گفته هشت الان تازه رفته دوش بگیره حموم دامادیشم اینقدر طول نداد تازه اومده یادش افتاده اشغالا رو ببره پایین بهدش ماشین و گرم کنه اخه چرا اینقدر منو حرص میده هی میخوام چیزی نگم ب خانوادمم میگم ما رو دعوت نکنید دست بردار نیست خب زشته یارو ی هفتس دعوت کرده حتما باید دن سفره برسیم اونجا

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازقدیم‌گفتن یزنه یزید دندی

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2740
به خودش بگو خودش چی میگه؟

اشکالی تو کارش نمیبینه ک چیزی بگه میگه گفتن شام دیگه تا ده وقت هست

والا همسر من جایی دعوت باشیم 6 رفته تو ماشین من دارم اماده میشم اون تو ماشین نشسته 😄😄😄

ن بخدا الان من اماده نشستم این داره زلف و جارو میکنه

خیلی زشته میگن فقط برا ناهار یا شام میان 

من همچین مهمونی داشتم واقعا اذیت شدم همه رو پذیرایی کردم دم شام باید برا اونا چای میوه شیرینی بیارم

بعدم شام پهن کردم هی گفته سیرم سیرم 😑😑

خوب کار خیلی اشتباهی واقعا 

نرو شما اصلا به نظرم

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706