2737
2734
عنوان

واقعا چرا این ایتجوریه؟شوهرای شمام اینجورین یا این نوبره

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 27 پست

شوهرم ی بار ک پدربزرگم دعوتمون کرد همچین حرکتی کرد چنان خجالتی بهش دادم ک دیگ از این کارا نکرد

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سعی کن حرص نخوری... 

چون ظاهرا عمدا میخواد دیر تر برسه

هر چی حرص بخوری بدتره

انتظارت کاملا به جاست ... اما متاسفانه به دلیلی که شاید خودتون بهتر بدونید دوس نداره با خانواده شما رفت و امد کنه... ممکنه راهنمایی مادری... دوستی ... باشه!!!

امیدوارم متوجه بشه مرز کشیدن اینطوری به ضرر زندگی خودش تموم میشه

2742

یاد شوهر دختر خالم افتادم. اون که فقط اگه شام باشه میاد. زود هم نمیاد، دخترخالم همیشه زودتر میاد مهمونی، شوهرش دقیقا قبل شام خودش رو میرسونه، دیگه همه میشناسنش کسی هم چیزی نمیگه

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
بیشتر مردا همینن حرص نخور با حرص خوردنت چیزی درست نمیشع وللش یکم دیر برسین عوضش رفتنی خونه فامیلا ...

اخه من فرقی نمیکنه کی دعوتم کنه اونور یا اینور میگم کسی ک دعوت کرده احترام گذاسته ما نباید با دیر رفتن بی احترامی کنیم بهس

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین وقتی خانوادش دعوتتون کردن یه کاری کن وقت تلف شه هرکاری از دستت بربیاد بکن که دیر برسین اگه غر زد بگو به شوخی ماکه همیشه دیر می رسیم  به مهمونیای خانواده من یه یارم واسه تو چه عیبی داره بزار حرص بخوره ببینه چه لذتی داره

2740

عزیزم خونسرد باش

نمیشه آدمها رو عوض کرد ولی بازیرکی میتونی شرایط رو ب میل خودت عوض کنی 

فامید خودشم دعوت کردن بگو تا ده وقت هست گفتن شام یه کمی ب خودش بیاد

دوست عزیزی که امضات طلب صلوات داری شک نکن دوتا برات میفرستم...ساداتم و افتخارم میکنم😎
ببین وقتی خانوادش دعوتتون کردن یه کاری کن وقت تلف شه هرکاری از دستت بربیاد بکن که دیر برسین اگه غر ز ...

این حرص نمیخوره ک همه کاراش با داد و بیداد پیش میره

عزیزم خونسرد باش نمیشه آدمها رو عوض کرد ولی بازیرکی میتونی شرایط رو ب میل خودت عوض کنی  فامید ...

مشکل اینجاست ک اولا من دوس ندارم دیر برم جایب ک دعوتم کردن دوما اگه همچین چیزی بگم با داد و بیداد یا مجبورم میکنه یا خودش تنها میره