2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شرایط رفتن به خارجُ داری که عاااالیه اصلا به کنکور ایران فکرنکن ، دندون از دارو بهتره

شرایط مالیشو دارم ، شرایط روحیشو ندارم فعلا ، چون از لحاظ عاطفی نمیتونم بدون مامان و بابام زندگی کنم ، اونا هم باید باهام بیان که الان نمیشه ، شاید چند سال دیگه بشه

ببین پزشکی ام ب درد نمیخوره دوباره همون شب کاریا دوباره همون کثیف کاریا  بازار کار پزشکای عمو ...

توکل بر خدا ممنون از راهنماییات 

تو هم سنی نداری عزیزم کوثر کوکه ای که مشاوره رو میشناسی ؟ اونم سن تو بود که کنکور داد الان پزشکی میخونه

2731

مامایی بازار کارش داغونه ها 

بیا خصوصی چند تا شماره ماما بهت بدم ک دارن پرستاری کار میکنن 

ی بیمارستان چند تا مگه ماما میخواد

کلا پرستاری از اتاق عمل

هوشبری

مامایی

آزمایشگاه بازار کارش بهتره 

ولی پرستاری نسبت ب دندون صفرههههه

ممنونم اشباع نشده هنوزم مثل قدیم زیاد استخدام میکنن ؟

نه عزیزم.رشته های پیراپزشکی هیچوقت اشباع نمیشه

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
مامایی بازار کارش داغونه ها  بیا خصوصی چند تا شماره ماما بهت بدم ک دارن پرستاری کار میکنن  ...

اره متاسفانه منم شنیدم

علوم ازمایشگاهی و رادیولوژی که اصلا هیییییییچ 

بهترین پیراپزشکی پرستاریه

توکل بر خدا ممنون از راهنماییات  تو هم سنی نداری عزیزم کوثر کوکه ای که مشاوره رو میشناسی ؟ اون ...

من الان باید باردار بشم

😔😔اصلا گیجم نمیدونم بچرو ول کنم بچسبم ب دندون

یا بیخیال بشم و بچسبم ب زندگیم

2740
اره متاسفانه منم شنیدم علوم ازمایشگاهی و رادیولوژی که اصلا هیییییییچ  بهترین پیراپزشکی پرستار ...

رادیولوژی ام درآمدش خیلی خوبه هاااااا

فقط باید یکم با اشعه کنار بیای

ک دوباره نازایی و ...میاد وسط

من الان باید باردار بشم 😔😔اصلا گیجم نمیدونم بچرو ول کنم بچسبم ب دندون یا بیخیال بشم و بچسبم ب زن ...

اره انتخاب سخته

ببین با خودت فکرکن چند سال دیگه حالت با بچه بهتره یا دندون 

اره انتخاب سخته ببین با خودت فکرکن چند سال دیگه حالت با بچه بهتره یا دندون 

کاش همون سال اول ازدواج ک شوهرم گفت من پشتتم بخون برای دندون میخوندم😔😔😔خیلی حسرت میخورم

برای همین ازت میخوام بخونی برای بهترینا

چند سال دیگه لذتشو میبری

کاش همون سال اول ازدواج ک شوهرم گفت من پشتتم بخون برای دندون میخوندم😔😔😔خیلی حسرت میخورم برای همی ...

مرسی ارغوان جون 

انشالله بهترینا برات اتفاق بیوفته 😘👩‍⚕️⚘

2706