2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان نشستم پیش خالم و شوهرش و دختراش و پسرش فقط خدا کنه شوهرم بیاد هم کتک خوردم هم منتظرم بیاد  ...

نکن اینجوری

به خدا عادت کنه به خفیف شدنت دیگه تمومه ها

از دید همه حتی همون خاله ت هم میشی یه زن بی سیاست تو سری خور

من بهترین مشاوره ها رفتم و هر چی میگم ازوناست

حتی اگه یه کوچولو هم به شوهرت حق دادم چون خب شاید با یه زنگ کار به اینجا نمیرسید

2740
🤣🤣🤣🤣🤣🤣مدرکم بین المللیه ودارم از ایران میرم.توی یکی از همون تاپیکلت خودت کفتی هرکی روانشناسه ب ...

کدوم گرایش پیراپزشکی شما هستید و کجا میرین؟کاری یا تحصیلی؟ 

شوهرت مشکل عقلی داره

نع عزیزم مشکلی ندارن چرا مته به خشخاش می‌ذارین کنترل خشمش نداشته.ببین اگر خودش میفهمید که زنش رفاه قصابی انقد ناراحت نمیشد.وقتی خواهرش گفته که شوهرم دیده زنت این یعنی فاجعه.مرده تو ذهنش میگه حالا شوهر خواهرم فک می‌کنه من چقدر بی غیرتی که به زنم نگفتم نره دور وبر اون هرزه یا فک می‌کنه زن من یه کخی داره و این دفعه اول و آخرش نیس که می‌ره این دفعه رو من دیدم حتما زن فلانی خرابه.بلاخره یک کلاغ چهل کلاغ مردم جاهل و ترس آبروی بیش از حد بعضیا

ممنون عزیزم  نه شوهرم نیومده نمیخام صبر کنم  همیشه تا ساعت ۹میاد

خب خواهرم شما که قهر نکردید زنگ بزن بهش بگو کجایی همه منتظرن شما بیاید هنوز غذا نخوردن 

خدایا آن ده که آن به 
2706