2733
2734
عنوان

تجربه بارداری با طب سنتی و داروهای گیاهی

| مشاهده متن کامل بحث + 28571 بازدید | 50 پست
سلام داداش دوستم تو دمنوش نیوشاست و میگه خیلیا با طب گیاهی و استفاده از دمنوش و مزاج درمانی باردار ش ...

منم از طب سنتی ک پرسیدن خود اونا ک عطاری دارن میگن اره حتما جواب میگیری من ک هنوز نرفتم برای گرفتن دارو طب سنتی ، منم ی استخاره گرفتم بد نیومد برام ولی نمیدونم چرا نمیشم دیگه دارم کم میارم 

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
اره منم شنیدم بهش میگن دوسین فکر کنم ولی نمیخوام از پیش خودم بخورم میخوام یکی ک علمشو داره تجویز کنه ...

خودت میدونیااو .ولی اینی که من شنیدم ینی همین دوسین رو همه میتونن بخورن.عفوتت زدای بسسسیارقوی هست...عسل که دواست سیاهدانم همینطور...مگه خدای نکرده ی بیماری خاص داشته باشه طرف که بترسه سرخورد مصرف کنه...

که اونم باید برا مطمئن شدن مشورت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم شنیدم بهش میگن دوسین فکر کنم ولی نمیخوام از پیش خودم بخورم میخوام یکی ک علمشو داره تجویز کنه ...

اینجا یه خانم هست باکاربری ترنم1۳۶۸طب سنی بلده،یه تاپیک داشت با عنوان من طب سنی کار میکنم ،یه دستور ساده،،، حتما به این تاپیک سر بزن کامل همه چیز رو توضیح داده

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  

اگر میخوای سریع و بی دردسر جواب بگیری هم خودت هم شوهرت برید پیش حکیم مومن تبریزی

من خیلی از اطرافیانم که مشکل بارداری چه مرد چه زن داشتن معرفی کردم خداروشکر باردار شدن

حتی یکیشون بعد۶ سال دکتر و دارو رفت پیش حکیم الان بارداره

2728
اصلا به بیبی اعتمادی نیست اگه از موعدت گذشته حتما آز بده،من تیتربتام ۱۵۰۰ بود ولی بیبی چک منفی مشون ...

من پریودام منظم نیس الآن بیشتر از یک سال و نیمه اقدامم تو این مدت شاید ده بار همین فکرو کردم و گفتم شاید بی بی منفی نشون میده و رفتم آزمایش و هر بار ناراحت تر از دفعه قبل منفی بوده

من پریودام منظم نیس الآن بیشتر از یک سال و نیمه اقدامم تو این مدت شاید ده بار همین فکرو کردم و گفتم ...

عزیزم،منم مثل شمام انشاله که بزودی مامان بشی،من بامیکرو باردار شدم با بتای خوب ولی قلبش تشکیل نشد سقط شد، الانم ناراحت تر از قبلم

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
اگر میخوای سریع و بی دردسر جواب بگیری هم خودت هم شوهرت برید پیش حکیم مومن تبریزی من خیلی از اطرافیا ...

کجا هستند؟ حتما حضوری باید باشه؟

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
2738

اسی جون زالو درمانی برای زیر تخمدان زن

و بیضه و کمر مردا برا رفع واریکوسل خوبه.

سیاه دانه وعسل.

ماساژ روغن سیاهدانه زیرشکم...و مخلوط عسل وسیاه دانه واژنال بجز ایام پریدی

گروه آبی💙💙💙💙💙💙  وزن اولیه68😅وزن هدف اول66😒وزن هدف آخر60 😍😍تاپیک بامداد خمار.💙💙💙💙💙💙💙تاریخ9*9*99😍😍من خبر بارداریمو به پدر ومادر عزیزم میدم و خوشحالشون میکنم😚😚😚😚و بسلامتی ودل خوش میریم مسافرت 4+1نفری😀شوهرم سند به اسمم میزنه😌😌😌😌  خدای مهربانم سپاسگزارم بابت نعمات بی کرانت السلام علیک یا اباعبدلله     امام حسین همیشه هوامو داشتی...از خدا بخواه به من و همسرم فرزندان صالح عطا کنه. خیلی منتظریم...هیشکی شاد وپشیمون نشه...  خدایا ما منتظرا  منتظر معجزه ات هستیم...دلمون بچه میخواد  امروز بی بی چکم مثبت شد...ولی مثبت کاذب بودالهی هیچ کسی شاد وپشمون نشه...     دختر نازم. پسرعزیزم  بی صبرانه منتظرتونم بیاید پیش من وبابای مهربونتون ...بزرگ شید باهم بریم ورزش،،،گردش...مسافرت...خدایا شکرت که به این زودی قراره اینجا تیکر بارداری بزنم.میدونم هرچی تو بخواهی همون میشه.بدی شکر😄ندی هم بازشکر😄.همیشه خدایی تو و مهربونیتو  ثابت کردی....  منتظرای نی نی رو باحکمت ومهربونیت بچه سالم ونیک بده 👼مجردارو همسر خوب بده😄👰چقدر زودمیگذره زندگی.... خدای مهربوووووووونم😍بابت همه چی ممنونم من روز به روز به هدف دارم نزدیک تر میشم
به بی بی اطمینانی نیست حتما آز بده اگر لقاح دیر انجام شده باشه حتی دو سه روز اول آزمایش هم منفی نشون ...

این عکس بی بی چک هس

یه هاله که به زور با نور دیده میشد افتاد ته بی بی چک ولی رو به روی t نبود زیرش بود چون تو عکس پیدا نبود با خودکار علامت زدم ولی اینجور نبود که توش ادرار زیاد میریزی رنگ پخش میشه قشنگ یه خط بود 

کجا هستند؟ حتما حضوری باید باشه؟

تهران

بله حتما حضوری 

اصلا به هیچ وجه دارو گیاهی رو از عطاری یا غیر حضوری نگیرید تا نبض گرفته نشه و بیمار معاینه نشه نمیشه دارو داد

مثلا همین رازیانه که همه راحت میخورن اگر کیست سینه یا فیبروم داشته باشی خطرناکه

تهران بله حتما حضوری  اصلا به هیچ وجه دارو گیاهی رو از عطاری یا غیر حضوری نگیرید تا نبض گرفته ...

ادرسش میدی گلم و نحوه نوبت دهی ، ما سال دیگه ان شا الله میریم تهران خداکنه نیازی پیدا نکنم ک برم اونجا و تا اون موقع باردار بشم ، ولی برای احتیاط ادرس و نحوه نوبت دهی رو بگو 

سلام 

عزیزم من این ماه دومین ماهه که از دوروهای گیاهی و ویتامین ها استفاده میکنم 

ماه اول پریودم برای اولین بار سرموقع اومد 

حالا الان ده روز مونده تا پریودم 

من قرص گیاهی ویتاگنوس هرروز ناشتا میخورم خیلی خوبه اصلا ضرر تداره از روز پنج پری تا اخرین روز تخمک گذاریم ناشتا یه لیوان دمنوش رازیانه میخورم 

ویتامینای بی ای و دی خیلی به بارداری کمک میکنه حتما بخور برای رشد فولیکولم خوبه با روغن کرچک و سیاه دونه هم زیر دلم و ماساژ میدم

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
ادرسش میدی گلم و نحوه نوبت دهی ، ما سال دیگه ان شا الله میریم تهران خداکنه نیازی پیدا نکنم ک برم اون ...

انشاالله که نیاز نشه و راحت باردار بشی

حکیم مؤمن تبریزی
نشانى :ایران، تهران، تهران ، خیابان بهار شمالی ـ خیابان شهید جواد کارگر ـ پلاک ۲/۴۱تلفن :۰۲۱-۷۷۵۳۸۸۲۴ - ۷۷۵۳۷۳۳۸ - ۷۷۵۰۹۸۱۸

ده روز قبلش زنگ بزن وقت بگیر اگر هم نتونستی زنگ بزن بین مریض برو

2706