2733
2739

سلام لطفا اگه تجربه ای دارید بگید ، چی استفاده کردید برای تقویت تحمدان و بعدش حامله شدین و اینه که آیا قبلش پیش دکتر رفتید و ناامید شده بودین

لطفا خانمایی که میخوان بگن این حرفا چیه و طب سنتی رو قبول ندارند  هیچ پستی نزارن تو تاپیک ،

خودم به اندازه کافی تحت فشارم 

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

مشکل از چیه ک باردار نمیشی؟ 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام داداش دوستم تو دمنوش نیوشاست و میگه خیلیا با طب گیاهی و استفاده از دمنوش و مزاج درمانی باردار شدن منم چند ساله منتظرم و چندماهه قرص و امپول مصرف میکنم هیچی ب هیچی یه استخاره گرفتم نوشته بود از الطاف خداست بهش اعتماد کن و ب مرادت میرسی

برای مادر شدنم یه صلوات میفرستی؟

والا من یه از دوا و دکتر خسته شدم الآن چند ماهه دمنوش و قرص های گیاهی میخورم امید داشتم با اینا خوب بشم ولی الآن باز چند روزه پریود نشدم بی بی هم منفیه

فهمیدم اینا هم برام اثر نکرده

عزیز من پلی کیستیک بودم

سال قبل رفتم دکترطب سنتی پریودام منظم شده بود اما اون موقع قصد بارداری نداشتم اقدام نکردم

امسال که اقدام کردم بخاطر پلی کستیک فکر نمیکزدم زود باردار بشم اما ماه اول شدم

روغن مالی شکم و رحم با روغن سیاهدانه عالیه هر شب انجام بده.سردی رو حذف کن مخصوصا وقتی پریود هستی

دوسین بخور

اما اگر اقدام کردی نتیجه نگرفتی حتما برو طب سنتی خیلی زودتر از طب نوین جواب میده

والا من یه از دوا و دکتر خسته شدم الآن چند ماهه دمنوش و قرص های گیاهی میخورم امید داشتم با اینا خوب ...

اصلا به بیبی اعتمادی نیست اگه از موعدت گذشته حتما آز بده،من تیتربتام ۱۵۰۰ بود ولی بیبی چک منفی مشون میداد

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
2738
سلام داداش دوستم تو دمنوش نیوشاست و میگه خیلیا با طب گیاهی و استفاده از دمنوش و مزاج درمانی باردار ش ...

نیوشا بیشتر تجارته برای استفاده از دارو گیاهی دکتر باید مزاج و طبع بیمار رو بدونه وگرنه یه دارو برای یکی شفا ست برای یکی مرگ

مشکل از چیه ک باردار نمیشی؟ 

لترو اس سی جی اچ ام جی کلومفین همه رو‌چندین دوره داشتم ، فولیکولام کوچیک نهایت تا ۱۲ ۱۳ ، شوهرمم سالم

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

من لترو میخوردم ولی فولیکولم بزرگ نشد کیست اوردم . بعد از حل کردن کیست . شروع کردم صبح ها ناشتا سیاهدانه و عسل خوردن به شوهرمم میدادم شبا هم رازیانه دم میکردم با یه ق چ عسل میخوردم سومین ماهش باردار شدم هرروز هم میرفتم باشگاه و تردمیل و دوچرخه . 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
والا من یه از دوا و دکتر خسته شدم الآن چند ماهه دمنوش و قرص های گیاهی میخورم امید داشتم با اینا خوب ...

به بی بی اطمینانی نیست حتما آز بده اگر لقاح دیر انجام شده باشه حتی دو سه روز اول آزمایش هم منفی نشون میده

اهان از اول پریود تا ده پریود هم زیر شکممک و روغن رازیانه ماساژ میدادم شال میبستم

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
من شنیدم سیاهدانه وعسل سه ماه ناشتا بخوری معجزه میکنه برای رحم وتخمدان عالیه

اره منم شنیدم بهش میگن دوسین فکر کنم ولی نمیخوام از پیش خودم بخورم میخوام یکی ک علمشو داره تجویز کنه ،نمیخوام بدتر از الانم بشم...

جونم براتون بگه یکی از اشناها میگفت شوهرش مشکل اسپرم داشته..صفر بوده ینی بعد رفته ی دوره طب سنتی و حجامت کف پا وفلان و...بعد بچه دارشدن درصورتی که قبل از اون ی دکتر اورولوژیست بش گفته بود قطعا ناباروری...

خیلیارم شنیدم باطب سنتی بازدارشدن...برو پیش ی دکتر درست و درمون...

تو همین سایت خیلیام بودم نمیدونم باپیاز درمانی و دوسین و نمیدونم خرماساهدونه و...باردارشدن...تامیکشو داشتمااا اگه خواستین لینکشو میفرستم

2706