2737
2734
عنوان

رژیم لاغری پنج دو

| مشاهده متن کامل بحث + 31076 بازدید | 136 پست
ینی میشه؟  از وقتی یادمه اضافه وزن داشتم☹اصلا اراده ندارم

مطمئن باش میشه من چون این رژیم رو قبلا تجربه کردم بهش مطمئنم فقط کافیه ۸ روز تو ماه مقاومت کنی و بقیه روزا رو سعی کنی غذاهای مقوی و باارزش اونم تا حد سیری کامل دور و بر دو هزار کالری 😍 بخوری و یکمم ورزشای راحت کنی

باور کن بدنت از داخل پُر و سالم میشه و چربیام پَر 😅

مطمئن باش میشه من چون این رژیم رو قبلا تجربه کردم بهش مطمئنم فقط کافیه ۸ روز تو ماه مقاومت کنی و بقی ...

اره یسری رژیم گرفتم حدودای۱۲۰۰ میخوردم ،۲۰۰۰ که خوبه

ولی همیشه نصفه ول میکنم😭

بینهایت حال من خوب است😁باور میکنی؟😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره یسری رژیم گرفتم حدودای۱۲۰۰ میخوردم ،۲۰۰۰ که خوبه ولی همیشه نصفه ول میکنم😭

نه باهم باشیم ول نمیکنیم چون هم رقابت میکنیم هم انگیزه میگیریم اصلا نگران نباش 😉

2731
ی نوع فستینگه  رژیم کتوژنیک من دارم میگیرم اگه جواب نداد بیخیال لاغری میشم چون بقیه رژیمها واق ...

این خیلی راحت تر از کتوژنیکه ، کتو خیلی سریع لاغر میکنه کلی متاسفانه چون حذفیه بعد لاغری اگه به تغذیه عادی برگردی کل وزن حتی بیشتر برمیگرده

سلام من گروه کاهش وزن دارم دوس داشتید بیاین تاپیک من باهم پیش بریم

تاپیک چالش کاهش وزن شروع چالش لاغری 16 دی😊😊😊وزن اولیه/93😟😰😟وزن الان88☺😮☺وزن هدف65😀😄😀                                   حق نداری بیخیال بشی!یادت باشه که برای چی شروع کردی و اهدافت چی بود.فقط باید دوام بیاری؛حتی در سخترین لحظه هاهم فقط به آرزوهات واهدافت فکر کن،ودوباره شروع کن.اینه رمز موفقیت
من هستم منم سی کیلو اضافه دارم میخوام کم کنم.... فقط تورو خدا ادامه بدید حتی اگه دونفر تو تایپیک باش ...

تاپیک من نفرات زیاده دوس داشتید بیاین

تاپیک چالش کاهش وزن شروع چالش لاغری 16 دی😊😊😊وزن اولیه/93😟😰😟وزن الان88☺😮☺وزن هدف65😀😄😀                                   حق نداری بیخیال بشی!یادت باشه که برای چی شروع کردی و اهدافت چی بود.فقط باید دوام بیاری؛حتی در سخترین لحظه هاهم فقط به آرزوهات واهدافت فکر کن،ودوباره شروع کن.اینه رمز موفقیت
2738
این خیلی راحت تر از کتوژنیکه ، کتو خیلی سریع لاغر میکنه کلی متاسفانه چون حذفیه بعد لاغری اگه به تغذی ...

خیلی در موردش تحقیق کردم 

الان بهش اطمینان دارم اگه لاغر شدم کتو رو ول نمیکنم فقط میتونم چیت کنم بعد از لاغری هرراز گاهی

سلام من گروه کاهش وزن دارم دوس داشتید بیاین تاپیک من باهم پیش بریم

عزیزم ممنون ولی من ترجیح میدم همینجا باشم که همه نوع رژیممون یکی باشه جایی که افراد رژیمای مختلف دارن باعث میشه دچار سردرگمی بشم 

من هستم حدودا هر ماه یا هفته چقد کم میکنیم طبق فعالیتی ک شما گفتین؟؟

بدن ها واکنششون متفاوته عزیزم چون متابولیسم و شرایط و خیلی چیزا رو بدن اثر داره ولی به طور متوسط ماهی بین ۳ تا ۶ کیلو کاهش داره ولی کاهش سایزش خیلی خوبه قشنگ چربی میسوزونه

عزیزم ممنون ولی من ترجیح میدم همینجا باشم که همه نوع رژیممون یکی باشه جایی که افراد رژیمای مختلف دار ...

باشه گلم ماله ماهم کالری شماریه ایشالا زودی مانکن میشین همتون

2706