2726
عنوان

رژیم لاغری پنج دو

30979 بازدید | 136 پست

سلام من با ۳۰ کیلو اضافه وزن به امید خدا میخوام از همین شنبه رژیم پنج دو را شروع کنم اگه کسی پایه هست بگه هماهنگ پیش بریم 

روز های فستم رو دوشنبه و پنجشنبه انتخاب کردم 

فرقی نداره روزای دیگه هم باشین فقط هفتگی وزن کنیم و گزارش موفقیتامون رو بدیم 

اگه همراه باشه احتمال موفقیت بیشتره 🌹😊

اینکه میخواین کم کنین عالیه اما اینکه خودسرانه این همه وزن کم کنین صحیح نیست رژیم باید متناسب باشه باتوانایی بدن ووو

من 3 ماهه 15 کیلو کم  کردم اامادوره گرفتم خودسرانه نبودش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوشحالم که چند نفر پایه هستین 😊

رژیمش خیلی خوبه اگه تو شیردهی نباشین هیچ مشکلی هم نداره و خیلی بهتر از رژیمای حذفی یا کم خوریه به طور متوسط هم هفته ای بین نیم تا یک کیلو وزن کم میشه ولی سایز خیلی خوب کم میکنه من چندسال پیش گرفتم و خیلی لاغر شدم هیچ مشکلی ام واسم پیش نیومد خداروشکر ولی تو این یک سال اخیر به دلیل شرایط خیلی ناجوری که واسم پیش اومد وزن زیادی اضافه کردم واسه همین تصمیم گرفتم باز با همین رژیم شروع به کاهش وزن کنم 

توضیحات رژیم به طور کامل تو گوگل بزنین میاد ولی در کل واسه خانم ها به این صورته که پنج روز در هفته بین ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ کالری میخورین به نظر من نیاز به کالری شماری هم نیست اگه بتونین به اندازه یه بشقاب معمولی بخورین و انتخابای سالم داشته باشین و بعد دو روز غیر متوالی که بهتره فاصلشون حداقل دو روز باشه مثلا دوشنبه پنجشنبه رو انتخاب میکنین این دو روز باید بین صفر تا ۵۰۰ کالری مصرف کنین مثلا بهتره از وقتی بیدار شدین تا زمانی که گرسنه نشدین چیزی نخورین به جز اب و قهوه و انواع دمنوش هرکدوم که فکر میکنین اشتهاتون رو کمتر میکنه بعد موقع گرسنگی مثلا عصر چندتا تتم مرغ ابپز و کاهو و سفیده و عدس پخته شده یا سینه مرغ ابپز به اندازه ای که جلو ضعفتون رو بگیره بخورین و دوباره دو سه ساعت بعد یه مقدار دیگه تا سقف ۵۰۰ کالری و بیشتر نشه تا فردا صبحش که از خواب بیدار میشین

تو این دو روزم بهتره فعالیتتون رو کم کنین که فشار نیاد بهتون ولی روزای عادی یکم ورزش میکنین مثلا روزی نیم ساعت تا ۴۰ دقیقه پیاده روی یا تمرین و رقص تو خونه یا هر ورزشی دوست دارین فقط مهمه که سعی کنین چیزایی که بی ارزشن از نظر غذایی رو زیاده روی نکنین مثل فست فودای بیرونی یا شطرینیجات و ... ولی از غذاهای سالم تا ۲۰۰۰ کالری میتونین بخورین

خوبیش اینه که شما در کل ماه فقط ۸ روز فشار رژیم دارین و ۲۰ روزش رو راحت و بی دغدغه زندگی میکنین 

روزایی که قراره فرداش کم کالری باشین رو بیشتر کالریتون رو شب بخورین یعنی ناهار سبک تر شام مفصل تر تا جون داشته باشین

روزای کم کالری ماه اول رژیم سختن شاید فشار بیارن ولی اگه مقاومت کنین از ماه دوم کاملا راحت و عادی میشه واستون

اگه پایه هستین شنبه صبح یعنی فردا سایز و وزن بگیرین یادداشت کنین تا هر هفته مقایسه کنیم 😍🤗

خوشحالم که چند نفر پایه هستین 😊 رژیمش خیلی خوبه اگه تو شیردهی نباشین هیچ مشکلی هم نداره و خیلی بهت ...

من هستم منم سی کیلو اضافه دارم میخوام کم کنم.... فقط تورو خدا ادامه بدید حتی اگه دونفر تو تایپیک باشن

خدایا اگه منو لاغر نمیکنی لااقل دوستامو چاق کن      
من هستم منم سی کیلو اضافه دارم میخوام کم کنم.... فقط تورو خدا ادامه بدید حتی اگه دونفر تو تایپیک باش ...

من ادامه میدم عزیزم به امید خدا حتی اگه هیچ کی ام نمونه خودم ادامه میدم ولی خب داشتن چندتا دوست پایه خیلی انگیزه بخشه که به همدیگه کمک کنیم 😊

منم هستم💪ان شاالله سایز از کجاهام باید اندازه بگیرم؟ فقط شکم یا؟؟؟؟؟

چه عالی عزیزم 😍

دور گردن، دور بازو ، دور سینه ، دور کمر ، دور ناف ، دور با.سن، دور ران ، دور ساق

دور کمر رو گودترین قسمت بگیرین

دور با.سن و سینه و ساق رو برجسته ترین قسمت

متر رو جوری بزارین نه شل باشه نه سفت ، کاملا مماس به بدن و یادتون باشه کدوم قسمتا میزارین که ماه بعد بتونین درست سایز گیری کنین 

وزن رو دو هفتگی میگیریم و سایز رو ماهانه اگه موافق باشین همه

چه عالی عزیزم 😍 دور گردن، دور بازو ، دور سینه ، دور کمر ، دور ناف ، دور با.سن، دور ران ، دور ساق ...

ارههههههه هستمممممم🌹😍😍😍😍😍

ممنون عشقم😘

تاپیکتو از همون اول ذخیره کردم که مصمم بشم

بینهایت حال من خوب است😁باور میکنی؟😔
ارههههههه هستمممممم🌹😍😍😍😍😍 ممنون عشقم😘 تاپیکتو از همون اول ذخیره کردم که مصمم بشم

ایول ان شاءالله که تا شیش ماه دیگه کاملا مانکن شدیم 😍😍😍😍😍

2706