2733
2739
عنوان

کتک زدن بچه در مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 65 پست
ایول چه باحال

والا دیگه بچه هر روز زخمی میومد خونه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

عجب بچه ای تربیت کرده زنیکه فلان فلان

من باشم خودم مجبورا چند تا سیلی میخوابونم بغل گوش دختره و میگم یک بار دیگه بچمو اذیت کنی گوشتو ایندفعه میبرم.باید ترسوندش تا دیگه توبه کنه

Kiziim

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا دیگه تنها راه باقی مونده همینه منم میگم بره دختره رو بترسونه 

بابا ببرید خشتکش رو بکشید رو سرش . من کسی دخترم رو تو مدرسه اینطور اذیت کنه میرم دختره رو از کلاس میکشمش بیرون میارمش وسط حیاط مدرسه میله پرچم مقدس رو میکنم تو ماتحتش

2728
آدم والا میمونه با چه امیدی بچه بزرگ کن بفرست مدرسه که این بلا سرش بیاد 😔 بگو مادر هر دوتا بچه رو ب ...

مادر دختره خیلی بیشعوره 

از این آدماییه که بچش بزنه یکی رو بکشه بگه حق داشت

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
برای مو کشیدن؟ همون اداره هم که رفته کلی بهش خندیدن  الان اگه دختر دخترعموم یه بچه قوی بود کک ...

بالاخره یه جا باید شکایت کنه و از حقش دفاع کنه دیگه .فامیلمون پسرش زده بود دماغ همکلاسیش خون اومده بود دیه دادن.برید از بچه های دیگه هم بپرسید اگه دوربین مدار بسته داره بگین چک کنن بگید بچه افسرده شده مدرسه نمیاد بگید شبا کابوس میبینه جاشو خیس میکنه تهدید به شکایت کنید

بابا ببرید خشتکش رو بکشید رو سرش . من کسی دخترم رو تو مدرسه اینطور اذیت کنه میرم دختره رو از کلاس می ...

جون بابا به اعصابت مسلط باش😂

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده
تاپیک ویار؟؟

ن خیانت

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2740
مادر دختره خیلی بیشعوره  از این آدماییه که بچش بزنه یکی رو بکشه بگه حق داشت

در مقابل ادم بیشعور چاره ای نداریم جز اینکه ما هم بیشعور شویم.

دور از جون ولی چارتون همینه

Kiziim
عزیزم اگه جدی برخورد کنید حل شدنیه.من بخاطر یه توهین معلم به بچم رفتم پیش مدیر مدرسه یه جوری با معلم ...

دمت گرم. منم یبار معلمم بهم توهین کرد و ازم معذرت خواهی نکرد هنوز خاطرش عذابم میده...

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده
تاپیک ویار؟؟

گلم حذف شدهوراااا دست همتون دردنکنه

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
عجب بچه ای تربیت کرده زنیکه فلان فلان من باشم خودم مجبورا چند تا سیلی میخوابونم بغل گوش دختره و میگ ...

منم یه روزی دختردار بشم همین کارو میکنم

مادر خودم هیج وقت بچگی ازم دفاع نمیکرد حتی منو میزدن میکشتن میگفت تقصیر خودته 

جلوی چشمش میزدن منو میخندید یا اگه گریه و زاری میکردم میگفت ذلیل مرده تو بازی نکن 😐

بخاطر همین سنگ دختر دختر عموم رو به سینه میزنم

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
مادر دختره خیلی بیشعوره  از این آدماییه که بچش بزنه یکی رو بکشه بگه حق داشت

مشکل خانوادگیه پس . تا خودش معذب نباشه و نخواد نمیشه بردشون پیش مشاور ، بخوان با تهدید و کتک پیش برن هم مطمئنا اونا تو این مسئله پیشکسوتن😬😬😬 فعلا بچه ی خود دخترعموتون رو ببرن پیش مشاور تا ترسش برطرف شه. بعدم به ناظم مدرسه بگن مواظب بچه شون باشه . صبح و ظهرا هم همراه دخترشون باشن تنها نباشه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
2706