2410
2553
عنوان

کتک زدن بچه در مدرسه

724 بازدید | 65 پست

بچه ها یه دختر کوچولویی هست مظلومه کلاس دوم دبستانه توی مدرسه یکی از همکلاسی های یغورش گاهی زنگ تفریحا تنها گیرش میاره محکم میزنه تو سرش یا موهاشو میکشه اینم هر دفعه میره به مدیر میگه و مادرشو که دختر عموی من هست میبره مدرسه ولی فایده نمیکنه از قضا معاون مدرسه خاله دخترس و اخراجش نمیکنن حتی اداره هم رفتن ولی مشکل حل نشده امکان عوض کردن مدرسه هم نداره دختره افسرده شده و از مدرسه میترسه راه حل شما چیه؟

(از وقتی فهمیدن کاربری نی نی سایت دارم همه سوالاشونو از من میخوان که بپرسم🙂)

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

والا تنها راهکار اینکه دختر دخترعموت مقابله به مثل کنه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
من باشم شکایت میکنم

گلم میشه ب تاپیک اخرم گزارش بزنی

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2714

خدای ناکرده جای مادر اون دختر بودم ابروشونو میبردم شکایت میکردم یعنی که چی؟ اون دخترو شخصا دعواش میکردم

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙

یعنی یه دختر گ و ز و ی 8 ساله این همه برای شما مشکلات به وجود اورده ؟ نمیتونید آدمش کنید ؟

یعنی واقعا مادر این بچه نمیتونه وقتی مدرسه تعطیل شده بره یکی بخوابونه تو گوش این دختر ؟

یه دختر 8 ساله شمارو تا این حد چزونده ؟! واقعا متاسفم براتون !

والا تنها راهکار اینکه دختر دخترعموت مقابله به مثل کنه

تمیشه ب تاپیک اخرم گزارش بزنی؟؟؟😘

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

آدم والا میمونه با چه امیدی بچه بزرگ کن بفرست مدرسه که این بلا سرش بیاد 😔 بگو مادر هر دوتا بچه رو با هم روبرو کنن. برای بچه ی هر دو وقت مشاور بذارن تا درمان بشن . بچه ی دخترعموتون ترسش کنترل بشه و اون یکی بچه هم قلدری و دست بزنش حل بشه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
یعنی یه دختر گ و ز و ی 8 ساله این همه برای شما مشکلات به وجود اورده ؟ نمیتونید آدمش کنید ؟ یعنی ...

عزیزم میشه ب تاپیک اخرم گزارش بزنین بترکه ؟؟؟

من باشم دختره رو ی جا تنها گیر میارم حسابی گوش مالیش میدم.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2706