2737
2739
عنوان

کتک زدن بچه در مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانه بره با مادر دختره صحبت کنه بگه بچت و تربیت کن لطفا..

من خودم بچه بودم چون ریز نقش و ریز اندام بودم یبار کتک خوردم مامانم اومد همچین ب همکلاسیم تشر زد و دعواش کرد و گفت میام ب بابات میگم ک تا اخر سال میترسید سمت من بیاد... اصلا نباید کوتاه بیان تو این قضیه.. چون اعتناد ب نفس دختره خدشه دار میشه

خدایا شکرت
2728
یعنی یه دختر گ و ز و ی 8 ساله این همه برای شما مشکلات به وجود اورده ؟ نمیتونید آدمش کنید ؟ یعنی ...

والا دیگه تنها راه باقی مونده همینه منم میگم بره دختره رو بترسونه 

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         

بچه هاتوروخداب تاپیک اخرم گزارش بزنین؟بترکه خاهش میکنم ازتون  

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

باید به پدر و مادر اون اعجوبه بگن بیان حرف بزنن مشکل بی ادبی دخترشون رو حل کنن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2740

خواهر زاده منم یه بچه ای میزد تو‌ مهد رسیدگیم میکردن فایده نداشت.بابای هر جفتشونم دکترن.آخرش شوهرخواهرم پیغام داد به باباش که یا به بچت تذکر بده یا میام تو مطبت میزنم دم در گوشت پیش همه مریضات 🤣🤣🤣

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
یعنی یه دختر گ و ز و ی 8 ساله این همه برای شما مشکلات به وجود اورده ؟ نمیتونید آدمش کنید ؟ یعنی ...

چقدر حرص دارم میخورم😠😠😠 دختر عموتون زیادی آروم نیستن؟ باید جیغ و داد کنه تو اون مدرسه مدیر بترسه بلکه بچه رو آدم کنه. خودش شخصا به حساب اون بچه برسه

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده
کجا شکایت کرده باید از طریق مراجع قضایی شکایت کنه بره دادگاه شکایت تنظیم کنه

برای مو کشیدن؟

همون اداره هم که رفته کلی بهش خندیدن 

الان اگه دختر دخترعموم یه بچه قوی بود ککشم نمیگزید اما فوق العاده دختر ضعیف و احساساتی و نازنازیه

خواهر زاده منم یه بچه ای میزد تو‌ مهد رسیدگیم میکردن فایده نداشت.بابای هر جفتشونم دکترن.آخرش شوهرخوا ...

ایول چه باحال

بچه هاتوروخداب تاپیک اخرم گزارش بزنین؟بترکه خاهش میکنم ازتون    

تاپیک ویار؟؟

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30