2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چینیا مار دریایی میخورن .. اون مار هم خفاش خورده مثل اینکه .. 😷😷

خود خفاش هم دیدم عکس اشو میخورن

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738

ی بیماری تنفسی هس،تو کشور های چین،کره شمالی تایوان، تایلند امربکا مثل اینکه مورد مشاهده شده....خدا کنه ایران نیاد ک بدبختیمون کامل بشه

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
تو ايران گفتن هر پروازي كه از چين مياد مسافراش معاينه ميشن و اجازه ورود مستقيم ندارن

اگه از تایلند و تایوان و امریکا و عربستان بیارن چی؟؟؟اصلا بیماری دوره نهفته داره شاید یکی با دارو تب و بقیه علائمش رو سرکوب کرده باشه  ای کاش کلا کنسل کنن نیان اقا اینجا ناامنه ما موشک میزنیم  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706