2733
2739
خانم عزیز این چینی ها هم بنده های خدان کس دیگه ای خلقشون نکرده چقدر بشر دوستيت آخه شما از پس به ف ...

بفرما. استارت دعوا هم زده شد. اصلا خوشی به ما نیومده، همیشه یه نفر هست زهرمار کنه

خیلی 
اخه ب ایرانیا نگفتن خود تلوزیون چین ب چینیا گفته      

عزیزم یه سرچ ساده مشخص میکنه دیگه ...من استرس گرفتم 

رفتم الان سرچ کردم 

زمانی این بیماری خطرناک که ذات الریه بشه ...وگرنه علائمش فقط مثل سرماخوردگی ....باید چند بار دوستامون رو بسوزیم و به چشم و دهان نزنیم ...بیمار شدیم استراحت کنیم 

الان چند تا کشور گرفتم اون ها هم چون رفتن به همون شهر در چین ...اونها گرفتن و اومدن ...وگرنه چینی ها قرنطینه آن...

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

/😐 عزیزم. بشر دوست۰؟ واسه کسی ک انسان میخوره؟

آدمی انسان خور تو ایران هم پیدا میشه

تو چین هم همه انسان نميخورن

اما اینکه چرا این همه جک و جونور میخورن

واسه اینکه جمعيتشون خیلی زیاده

قحطی مواد غذایی دارن

2731
آدمی انسان خور تو ایران هم پیدا میشه تو چین هم همه انسان نميخورن اما اینکه چرا این همه جک و جونور ...

عزیز جان سوپ جنین و...چیه؟ بیخیال حالم بهم میخوره راحبش حرف بزنم چ برسه سر اونا بحثم کنم ،شما مدافعشون باش 🙏اصن خوب میکنن میخورن کل دنیارم بدبخت کردن!!!! وقتی تو عربستان هم اومده ،،، !!!!!!

شبت خوب /🌷

خدایاشکرت❤
2740