2737
2734
عنوان

چرا جاری کوچیکا مظلومن

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 62 پست
نمیادی چیزی میگید اونیم که میاد یه چیزی بدبختاچیکارکنن اخه😂😂😂😂

نه اینو من نمیگم 

همه میگن ک واسه تو و شوهرت نیومده 

اونا بیشتر میشناسنش تا من 

منم با همشون حفظ ظاهر میکنم 

حوصله ندارم بابا😅 قراره برم شهر غریب 

خودم باید مراقب خودم و شوهرم و زندگیم باشم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من هرچی فکر کردم دیدم اطرافم کوچیکا برنده ان مظلوم بزرگس

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
من جاریمو دوس دارم ولی...نمیدونمم چرا....    

منم بدم نمیاد ازشون بی حسم اونم چون از من بدشون میاد شاید اگه اینطور نبود منم دوسشون داشتم

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
2731

من مظلوم نیستم

ولی جاریم همش زیرابمو پیش  خاهر شوهرم و مادرشوهرم میزنه

بخدا من حتی اگ مادر شوهرم اینا درموردش بد بگن بحثو عوض میکنم ولی اون🙄☹

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
نه اینو من نمیگم  همه میگن ک واسه تو و شوهرت نیومده  اونا بیشتر میشناسنش تا من  من ...

همه میخوان میونتونوبهم بزنن شاید!! حرف اینواونوخیلی توزندگیت نزاربره وبیاد هرکیم پشت سر جاریت مادرشوهرت حرف زد باهاش برخوردکن اینجورادمامعمولا دوبه همزن تشریف دارن

خدایاشکرت
من مظلوم نیستم ولی جاریم همش زیرابمو پیش  خاهر شوهرم و مادرشوهرم میزنه بخدا من حتی اگ مادر شو ...

این دیگه از اون جاری های خطرناک میگن بهش😥😥

2738

منم کوچیکم ,ولی اصلا مظلوم نیستم , کاری ب جاریمم ندارم,شاید ماهی یبار ببینمش اونم خونه مادرشوهر , همیشه مواظب حرفامم هستم ک یچیزی نگم ناخواسته ناراحت شه,  خیلی واسم مهمه , همش سرش تو کار و زندگی خودشه  ,خیلی خانم خوبیه... 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 

منم جاری کوچیکم تنهاچیزی که ازشون دیدم حسادت و دخالت و کینه بوده‌....بی هیچ دلیلی‌

چون باشوهرم خوبیم هرچهارتاشون همینجورن

ولی خدا رو شکر دو خواهر شوهرهام خوبن.....نه اینکه خیلی صمیمی ولی بدم نیستن

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
شکرخدا دوتاجاری دارم یکی ازیکی ماه ترومهربونتر ازخواهربرام عزیزترن بزنم به تخته

ماشاالله بهشون..انقدر دوس داشتم باهاشون در ارتباط باشم..

همه میخوان میونتونوبهم بزنن شاید!! حرف اینواونوخیلی توزندگیت نزاربره وبیاد هرکیم پشت سر جاریت مادرشو ...

یکی دو نفر نیستن اخه .. 

همه میگن .. حتی ی نفرم نمیگه ک با ما  خوبه 

من ک واسم مهم نیس اجی

هر کی هر جور دلش  میخاد باشه  

احترامشو دارم تا احتراممو داشته باشه 

منم جاری کوچیکم تنهاچیزی که ازشون دیدم حسادت و دخالت و کینه بوده‌....بی هیچ دلیلی‌ چون باشوهرم خوبی ...

منم خواهرشوهرم یه دونه دوسم داره ..

2706