2733
2734
عنوان

چرا جاری کوچیکا مظلومن

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متنفرم از جتری وای خدا چرا بهم برادرشوهر دادی بااینکه مجرد ازالان فوبیای جاری دارمممم تازه خودمم هنو ...

شما از من وضعت بدتره تنها كسي كه تو دنيا دوستش ندارم جاريمه ولي چند سال طول كشيد تا شناختمش

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2728
متنفرم از جتری وای خدا چرا بهم برادرشوهر دادی بااینکه مجرد ازالان فوبیای جاری دارمممم تازه خودمم هنو ...

تو اسطوره ای دیگ😑

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
جاری بزرگا به جاری بعد از خودشون حسادت میکنن خودشونو زندگیشونو با اون مقایسه میکنن و اگه اون بهتر با ...

من جاری بزرگم انقد ذوق داشتم برادرشوهرم نامزد کرده چون غریبم هستم گفتم ی دوست پیدا کردم دیگه

همون اولین برخورد گند زد ب رویاهام رفت 😂😂😂

البته نامزدیشون هم بهم خورده فعلا 

من وسطی ام ولی امااان از کوچیکه .ی مارمولکیه ک نگوووووو

اینا فک میکنن من مارمولکم چون ماودشوهرم دوسم داره از من بدشون میاد....🤣🤣🤣🤣اصلا اخلاق مارمولکی ندارم برعکس 

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
2738
اینا فک میکنن من مارمولکم چون ماودشوهرم دوسم داره از من بدشون میاد....🤣🤣🤣🤣اصلا اخلاق مارمولکی ند ...

نکنه حاری منی تو ...چون اونم عزیز کرده مادر شوهره 😂😂😂😂ای مارمولک 😂

من جاری بزرگم انقد ذوق داشتم برادرشوهرم نامزد کرده چون غریبم هستم گفتم ی دوست پیدا کردم دیگه همون ا ...

🤣🤣واقعا هدف قدرت نمایی و تسلط نداشتی؟

نکنه حاری منی تو ...چون اونم عزیز کرده مادر شوهره 😂😂😂😂ای مارمولک 😂

🤣🤣🤣🤣🤣جاری من نمیدونم اصلا تو این فضاها هست یا نه شایدم‌

2706