2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قرص ویتامین به مقدار زیاد بخور   یاده یه جوکه افتادم یه دختره خودکشی میکنه تو بیمارستان پرستارها هی میرفتن میومدن نگاش میکردن میخندیدن بهشون میگه واقعا من خنده دارم میگن والله ما تا حالا ندیدیم کسی با قرص ویتامین بخواد خودکشی کنه که تو کردی خخخ بخند  

2738
ای وای عجب شرایطی داری هنری کاری بلدی ... خیلی خانمها براساس شرایط مجبورن تنها زندگی کنن ...اتفاقا ...

اره خودمم همین تصمیمو دارم میخام برم استرالیا اونجا طراح لباس شم و ی روزی محتاج هیچکس نباشم و ریخت شوهرمو نبینم

واسه خاطر جلب توجه ی شوهر معتاد ارزش نداره خودتو اذیتت کنی و سلامتی تو ب خطر بنوازی نکن توروخدا من سنگ کلیه داشتم دفع کردم همش هم عفونت خیلی خیلی شدید مثانه دارم رماتیسم و دیسک کمر خفیف هم دارم ارزومه ی روز درد نداشته باشم توروخدا ول کن این کارو من همش ۲۴ سالمه😢تونامزدیمم زندگیم خیلی خیلی بد بود الان خداروشکر آروم شده زندگیم انشالله وای توام خوب میشه

اسی به هنر پناه ببر ... یه مدت برو تو خودت برا خودت باش 

میخام اینکارو کنم کلا دیگه شوهرمو فراموش کردم انتظار محبت ندارم انتظار زنگ زدن ازش ندارم ولی میزاره من راحت باشم ی آب خوش نمیزاره از گلوم پایین بره از راه دورم دست از سرم بر نمیداره باهاش حرفم نزنم میگه گوشیو ازم میگیره

اخه خسته شدم ازین زندگی چون گناه داره اینکارو نکردم تا الان

یدونه قرص خواب بخور بقیه بسته رو خالی کن بریز دور با چند تا پاکت خالی و یه لیوان اب وسط حال بیوفت زمین مثلا قرص خوردی غش کردی

ای گمشده در گناه یاران کی میایی
2706