2733
2734
معلوم نیست! شانسیه دیگه من ۸۰ تا از ی قرص خوردم ی هفته بیهوش بودم یکی دیگه ۱۰ تا از اون خورد رفت کم ...

یکی از دوستام چنتا ترا ۲۰۰ خورد اونم اصل خارجیشو فقط در حد سرگیجه و تهوع بود سه ۲۴ ساعت ک اگ شست و شو میدادن معدشو حل میشد 

یه نفرم چنتا ۵۰ خورد اوردوز کرد خدا رحمش کرد دیگ اخراش یود 

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...

فلج میشی

من یبار خودکشی کردم چهار تا بسته قرص ضدافسردگی خوردم زود رسوندنم بیمارستان وگرنه میرفتم کما

اما از چشم همه افتادم و ب غلط کردن افتادم ...

همون لحظه ک حالم خراب شد مث سگ پشیمون شدم

دلت به حال مادرت فقط بسوزه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکن . یه بلیت بگیر تنها چند روز برو مسافرت نباش تو محیط . چند روز نباش هم برا خودت خوبه یکم آروم میش ...

اونوقت وقتی برگشت بگن با کی بودی که یهو ول کردی رفتی؟

فیلم خارجیه مگه 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2728
دو سه تا ورق قرصو خالی کن،قرصاشو بریز دور،ورقای خالیشو بزار کنارتو خودتو بزن ب غش

😂😂😂😂😂😂😂بلدی هااااا

شوخی کردم ها گلم ناراحت نشی😘😘😘

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

یکی از دوستام خودکشی کرد با قرص ...میگفت بخدا عین سگ پشیمون بودم فقد انقد ک تو بیمارستان باهام بد رفتار میکردن پرستارها و دکترها اصلا ب یه چشم دیگه نگات میکنن

سه تا کاربری ترکوندم  جز پیر خرابات های سایتم  
یکی از دوستام چنتا ترا ۲۰۰ خورد اونم اصل خارجیشو فقط در حد سرگیجه و تهوع بود سه ۲۴ ساعت ک اگ شست و ش ...

قبل محرم توشهر ما یه پسر ترامادول خورد فوت کرد ...18 سالش بود😔

میشه برای سلامتی کنجد تودلم یه صلوات بفرسین
2740

جریان اینه که تازه دو ساله عروسی کردم و شوهرم اصلن منو دوست نداره منم اولا دوسش داشتم الان ازش متنفرم و طلاقم نمیتونم بگیرم چون بابام خیلی وحشیه و من تنها دلیل ازدواجم این بود که از بابام راحت شم و مامانمم اصلن به فکرم نیست تنهای تنهام هیچکسو ندارم از طرفی اگه طلاق بگیرم فامیلامون حرف درمیاره وابروم میره ینی هیججوره امکان طلاق نیست پس این گزینه رو از حرفاتون حذف کنین بگین من چه خاکی توسرم کنم 

آها یکی از کاربرای میگفت دوتا بادومم حسابی بجو،ک نرم نرم شه،از،گوشه ی دهنت بریز بیرون😂ک ینی واقعا غ ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
من یه بار وسط دعوای الکی با شوهرم پاشدم دو تا قرص خواب خوردم، بقیه ساشه قرص از قبل خالی بود این فکر ...

منم یبار ازمایش خون دادم اینطوری شدم  

ازمایش دادم مامانن میگفت چیزیت نیست ؟حسی نداری میگفتم ن رانندگی هم کردم تا خونه و کلی کار کردم هیچ حسی هم نداشنم 

فرداش خونه تنها بودم گوشی دستم بود نمیدونم کی از حال رفته بودم عصر مامانم اومده بود نشسته گوشی به دست و خواب منو پیدا کرده واییی ک چقدر بیجاره ترسید

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...
من 30تا خوردم هیچبم نشد.فقط معده درد ی مدت داشتم.مغزم از کار افتاده.حافظم ضعیف شده

اره حافظه منم ضعیف شد بعد از اون!

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
جریان اینه که تازه دو ساله عروسی کردم و شوهرم اصلن منو دوست نداره منم اولا دوسش داشتم الان ازش متنفر ...

تا حالا چند جلسه مشاوره رفتی؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2706