2733
2739
عنوان

چرا چینی ها اینقدر کثیف و چندشن

| مشاهده متن کامل بحث + 49375 بازدید | 560 پست
از این که ویروس بیاد ایران نترسین مسئولین نیز وبز به سرعت ریشه کنش میکنن 😁سریع تکذیب میشه و تمام😁

اتفاقا امشب با شوهرم بحث این بیماری بود، آخه بیشتر سر و کارش با چینی هاس. میترسم ما هم از اونا بگیریم😱

لطفاً خواهشاً برای حاجتم صلوات بفرستید، خدا حاجت همه شما رو روا کنه🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حرام خورای بیچاره..انسان نیستن به قران..سوپ جنین میخورن

اره دیگه خاک بر سرشون.واقعا سوپ جنین.غیره سوسک اخرش میشه این

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
2738
بهش میگن تفاوت فرهنگی!!درکش خیلی سخته ظاهرا😑ولی مطمئن باشید حیوانی تر از خوردن غذای به نظر شما چندش ...

ن من خودم دیدم هشت پای زنده رو میندازن تو آب جوش حیون جون ب لب میشه حداقل یهو جونش رو بگیرن بهتره تا اینقدر بسوزه تا خودش بمیره

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بابا گوشت خواری ما کجا اونا کجا

اونا حیوون رو زنده زنده اتیش میزنن بعد هر جانور موذی و گوشتخواریم میخورن

ما حیوانات گیاه خوار و میخوریم قبلشم ب راحت ترین روش راحتشون.می.کنیم

بعدشم انقد دستور هست ک ابش بده اول و روش ذبح شرعی هم روشیه ک حیوان کمترین درد رو میکشه و خلاص میشه

من شنیدیم چینیا دارن میان ایران. آیا واقعیته

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2706