2733
2739
عنوان

چرا چینی ها اینقدر کثیف و چندشن

| مشاهده متن کامل بحث + 49547 بازدید | 560 پست
حتی انسان های بالغ که میمیرن..میفروشنشون به رستوران ها...زنا حامله میشن پنج شیش ماهه سقط میکنن بچه ر ...

جدی میگی یا داری شوخی میکنی وای حالم بهم خورد حرام‌خوارای نجاست خوار خدا لعنتشون کنه مردم ما چه گناهی کردن که این ویروس اینجاهم وارد بشه کم غم وغصه داریم خدایا خودت رحم کن

💓خدایا زهمه دست کشیدم که توباشی همه ام باتو بودن زهمه دست کشیدن دارد💓
خب گاو بیشتری پرورش بدن..حتما باید گوشت انسان بخورن..ذاتشونه خب..ما از گشنگی بمیریم هم به فکرمونم نم ...

حتما نمیشه شایدم خوشمزس😂 مثلا ما که کله پاچه میخوریم😍

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جدی میگی یا داری شوخی میکنی وای حالم بهم خورد حرام‌خوارای نجاست خوار خدا لعنتشون کنه مردم ما چه گناه ...

نترس دور زده رفته عربستان ولی گفته ایران نمیام مگه جا قحطیه😅

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم

چینی هایی ک تو ایران کار میکنن هم دیده شده سگ و گربه میخوردن 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
جدی میگی یا داری شوخی میکنی وای حالم بهم خورد حرام‌خوارای نجاست خوار خدا لعنتشون کنه مردم ما چه گناه ...

بخدا ..خیلی حیوونن

دیو ها وجود دارند من دیو ترسناکی به نام افسردگی میشناسم..بعضیا بدنشون ویتامین شعور کم داره ..کاربر قدیمی ام انقد منو نترکونین😠