2737
2734
عنوان

چرا چینی ها اینقدر کثیف و چندشن

| مشاهده متن کامل بحث + 49476 بازدید | 560 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیافشونو نگاه که میکنی عین حیواناته از بس که نجاست میخورن حیوانات رو زنده زنده میخورن آشغالا یه بار ...

حالا بابا بیخیال شو . خودمم هم بدم اومده از نحوه غذا خوردنشون . 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
2728

فک کنم هر چی میجنبه براشون حکم خوراکی خوشمزه داره 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
قیافشونو نگاه که میکنی عین حیواناته از بس که نجاست میخورن حیوانات رو زنده زنده میخورن آشغالا یه بار ...

عزیزم قیافشون با ژنتیکشون در ارتباطه ربطی به تغذیه نداره.... کره ای هام چیزای حال به هم زن میخورن ولی ببین چقدر نازن... ربطی به تغذیه نداره.

2740
بهش میگن تفاوت فرهنگی!!درکش خیلی سخته ظاهرا😑ولی مطمئن باشید حیوانی تر از خوردن غذای به نظر شما چندش ...

عزیزم 

حیوان حلال گوشت با حیوان حرام گوشت زمین تا اسمون فرق داره

گاو وگوسفند بیچاره علف میخوره 

اما خفاش معلوم نبست چی میخوره که

جالبه! بعضی نظرات خیلی عجیبن!!!

نمیدونم چرا یه عده اصرار دارن ادعای روشن فکری کنن همه جا!!! درک تفاوتها و فرهنگ مختلف!!!

جنین رو خوردن تفاوت فرهنگی شون رو میرسونه؟؟!!! زنده زنده حیوانات بیچاره زبون بسته رو پوست کندن یا انداختن توی ابجوش و خوردن، و خوردن حیوانهای حرام گوشت، و رعایت نکردن نظافت شخصی مثل ازبین بردن موهای زائد فکر نمیکنم جزء فرهنگ و تفاوت فرهنگی و این مزخرفات بحساب بیاد.... واقعا لایق هر توهینی هستنننن 😓

بهش میگن تفاوت فرهنگی!!درکش خیلی سخته ظاهرا😑ولی مطمئن باشید حیوانی تر از خوردن غذای به نظر شما چندش ...

فرهنگا تفاوت داره بله ولی انسانیت همه جا مثل همه.

اینکه میمون بدبخت رو زنده زنده بندازن توی آب جوش یا خفاش درسته بپزن یا جنین آدم بخورن از تفاوت فرهنگی نیست.تمیز بودن و رعایت اصول اولیه بهداشت فردی ربطی به فرهنگ متفاوت نداره.

#‍ انسان باشیم.

عزیزم  حیوان حلال گوشت با حیوان حرام گوشت زمین تا اسمون فرق داره گاو وگوسفند بیچاره علف میخور ...

.اسلام دین ماست!دین اونا که نیست!من هنوز عقیده شخصی خودمو نگفتم درباره خوردن این حیوونا! گفتم اینا تفاوت بین فرهنگ هاست. برای خودشون چندش نیس! چشممونو باز کنیم،انقد با ذهن بسته نگیم فقط ما خوبیم هرکی مث ما نیس،بده.

نگید جمعیتشون زیاده مجبورن چین کشور پیشرفته و صنعتیه همه نوع کشاورزی حتی در ابعاد کوچیک گلخانه ای تا مساحت بزرگ رو داره انواع محصولات رو به دنیا صادر میکنه. ذائقه خودشونه این آشغالا رو بخورن.

فرهنگا تفاوت داره بله ولی انسانیت همه جا مثل همه. اینکه میمون بدبخت رو زنده زنده بندازن توی آب جوش ...

ببخشید تفاوتش با بریدن سر گوسفند چیه؟فک میکنید چون کوتاه مدته و فوری کشته میشه، از میزان خشونتش کم میشه؟همه ی کلمه گرفتن دستشون، انسانیت انسانیت...انسانیت تو ایران خیلی مفهوم داره؟ینی فک میکنید ما ب صرف اینکه میمون ابپز نمیخوریم انسانیم؟

چرا حیوون با حیوون فرق داره... اگر به مکتبی معتقد باشی... اسلام حلال گوشتها رو معین کرده

بنده درباره اعتقاداتم صحبت نکردم. افق دیدتون رو اگر وسیع کنید متوجه میشید اینها فقط تفاوت بین ملل و نواحی مختلف جغرافیاییه.دین هم حتا همینطوره.دقت کنید الگوی رواج دین کاملا وابسته به جغرافیاست.بعدشم همون اسلام میگه لاتجسسو! ب ما چ بقیه چی میخورن😲اگه راست میگیم ،نگران خورد و خوراک چارتا بدبخت بیچاره ک هموطنمون هستن باشیم.

2706