2410
2553
عنوان

چرا چینی ها اینقدر کثیف و چندشن

| مشاهده متن کامل بحث + 49308 بازدید | 560 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیافشونو نگاه که میکنی عین حیواناته از بس که نجاست میخورن حیوانات رو زنده زنده میخورن آشغالا یه بار ...

عقرب کبابیو یادت رفت

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2720

ترشیه بچه موش دارن.الان دیدم عکسشو.دیگه اینجا نمیذارم .😷

Bir derdim var artik tutamam ichimde.gitsem nereye kadar .kalsam neye yarar.hich anlatamadim hich anlamadilar.herkes neden dushman .herkes neden pishman ?unutduk hepsini.nuhun nefesini.gelme yanima sen bashkasin ben bashka💔mor ve otesi
2714

بچه ها من چین رفتم اونم برای کار و مدت نسبتا طولانی ۴ تا شهر رو هم دیدم که ۲ تاش شهر کوچیک دوتاش شانگهای و گوانگجو.واقعا از این چیزا نمی‌خورن مردم،بیشتر غذا های دریایی میخورن،انواع اقسام ماهی های سخت پوست،اما گربه و ملخ و سوسک و این چیزا رو واقعا نمی‌خورن و بیشتر شایع هست،البته من ۱۰۰ درصد نمیگما،اما چیزی که من دیدم این بود،ولی یه چیز چندش این بود که صبح ها ماهی میخورن برای صبحانه اونم از این ماهی ریزا با لیمو

اتفاقا از نظر آمار ثابت شده اگر مردم دنیا همه بخوان از گوشت گوسفند استفاده کنن براحتی قابلیت پرورش گوسفند و مرغ برای همه ی جمعیت زمین هست 

منتها چینی ها یه اعتقاد من درآوردی چندش دارن که میگه هر چیزی که راه میره رو میشه خورد

اسرائیل باید از صفحه ی روزگار محو شود
2706